Glob Nieruchomości finalizuje wynajem magazynu dla ESA Logistika

Glob Nieruchomości finalizuje wynajem magazynu dla ESA Logistika

łódzkie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

6 stycznia 2015 r. ESA Logistika wynajęła halę o powierzchni 4 000 m2 w parku magazynowym Diamond Business Park Stryków. Deweloperem obiektu deweloperem jest AIG/Lincoln Polska. W transakcji pośredniczyła firma Glob Nieruchomości, która dokonała przeglądu dostępnych lokalizacji, przygotowała oferty obiektów spełniających wymagania klienta oraz wspomagała ESA Logistika w procesie negocjacji warunków komercyjnych.

 

– Nasza współpraca z firmą ESA Logistika jest doskonałym przykładem złożonej transakcji pomiędzy deweloperem, inwestorem, a jego klientem. Precyzyjna identyfikacja oczekiwań zaowocowała opracowaniem palety najkorzystniejszych ofert, spośród dostępnych na rynku nieruchomości i pomyślną realizacją wspólnego projektu. Mamy pełne przekonanie, że udostępniony przez firmę Poland Business Park IX obiekt jest najlepszym możliwym rozwiązaniem – podkreśla Aneta Ławnikowicz, dyrektor zarządzający Glob Nieruchomości.

 

ESA Logistika to czołowa firma logistyczna, reprezentowana w czterech krajach Europy Środkowej. Koncentruje się na świadczeniu kompleksowych rozwiązań logistycznych z zachowaniem najwyższej troski o ochronę środowiska.

 

REKLAMA

O pomyślności przedsięwzięcia mówi także dyrektor operacyjny ESA Logistika, Łukasz Dziewanowski – Profesjonalne doradztwo firmy Glob Nieruchomości zaowocowało znalezieniem rozwiązania, spełniającego wszystkie nasze oczekiwania. Strategicznym atutem jest lokalizacja w centralnej części Polski w pobliżu najważniejszego węzła komunikacyjnego tej części Europy. Zaoferowana nam przestrzeń magazynowa o łącznej powierzchni 4000 m² w znaczącej części zostanie przekazana do wyłącznego użytku naszego klienta – jednego ze światowych liderów branży spożywczej.AIG/Lincoln, znany, międzynarodowy deweloper z wieloletnim doświadczeniem, który zrealizował dotychczas ponad 50 projektów komercyjnych i mieszkaniowych w Europie, w tym w Polsce 19.

 

– Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z firmą Glob Nieruchomości, dzięki której pozyskaliśmy kolejnego dużego najemcę o silnej pozycji na rynku. Magazyn, który wynajęła ESA Logistika, położony jest w pobliżu skrzyżowania autostrad A1 (Gdańsk-Wiedeń) i A2 (Berlin-Moskwa) oraz stanowi idealne miejsce dla działań dystrybucyjnych w Polsce i Europie. Nowoczesne pomieszczenia magazynowe o najwyższym standardzie wykończenia i dogodne połączenie z centrum Łodzi, to główne atuty Diamond Business Park Stryków. Wierzymy, że przyczynią się one do dalszego rozwoju działalności firmy ESA Logistika i jej klienta – mówi Mirosław Szydelski, członek zarządu Poland Business Park IX.

 

Nowo wynajęty obiekt został podzielony na dwa moduły: pierwszy, o powierzchni 2900 m² oddano na potrzeby klienta ESA Logistika, drugi, o powierzchni 1100 m², stanowi część rezerwową dla potrzeb sezonowych i może być udostępniany innym klientom. Magazyn posiada 4 rampy oraz wjazd z poziomu zerowego i może pomieścić 3200 palet. Na jego powierzchnię składa się także strefa wejścia, wyjścia, składowania, kompletacji, marketingowa oraz strefa prestage.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA