Grupa Żywiec przenosi swój regionalny magazyn do Woli Bykowskiej

Grupa Żywiec przenosi swój regionalny magazyn do Woli Bykowskiej

łódzkie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Grupa Żywiec, czołowy producent piwa na polskim rynku, została nowym najemcą w kompleksie Europolis Park Poland Central w Woli Bykowskiej koło Piotrkowa Trybunalskiego. W negocjacjach pomiędzy właścicielem, firmą CA Immo, a najemcą pośredniczyła międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.

 

Grupa Żywiec to jeden z największych producentów i dystrybutorów piwa w Polsce. Firma działa na terenie całego kraju i obsługuje ponad 50 000 punktów sprzedaży. Obecnie zatrudnia ponad 5 000 osób. Grupa Żywiec ma najbardziej zróżnicowaną ofertę na polskim rynku piwa. W portfolio znajduje się ponad 30 piw, najbardziej znane marki grupy to: Żywiec, Heineken, Warka, Strong i Tatra. Firma warzy piwa w pięciu browarach: w Żywcu, Warce, Elblągu, Leżajsku oraz Cieszynie.

 

Europolis Park Poland Central to centrum magazynowo-dystrybucyjne zlokalizowane w Woli Bykowskiej koło Piotrkowa Trybunalskiego u zbiegu dwóch najważniejszych arterii komunikacyjnych regionu – autostrady A1, łączącej Polskę północną z południową, oraz drogi ekspresowej E67, łączącej Warszawę z aglomeracją śląską i Wrocławiem. Właścicielem obiektu jest firma CA Immo działająca na rynku inwestycji w nieruchomości komercyjne w Europie Środkowo-Wschodniej.

REKLAMA

 

Grupa Żywiec przeniesie do Europolis Park Poland Central swój magazyn regionalny. W nowym obiekcie zajmie blisko 1 800 mkw. powierzchni magazynowej.

 

„Europolis Park Poland Central to jeden z większych nowoczesnych parków magazynowo–przemysłowych w regionie Polski Centralnej. Cieszymy się, że przyczyniliśmy się do optymalizacji powierzchni magazynu regionalnego Grupy Żywiec” – mówi Joanna Sinkiewicz, Starszy Negocjator z Działu Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Cushman & Wakefield.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA