InPost zostaje w Europolis Park Poland Central

InPost zostaje w Europolis Park Poland Central

łódzkie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield reprezentowała firmę InPost w procesie renegocjacji umowy najmu na blisko 10.700 mkw. powierzchni magazynowej i biurowej w obiekcie Europolis Park Poland Central należącym do CA IMMO.

 

InPost to największy niezależny operator pocztowy działający na skalę ogólnopolską od listopada 2006 r. Spółka należy do Grupy Kapitałowej Integer.pl. InPost świadczy zarówno tradycyjne, jak i niestandardowe usługi pocztowe na rzecz klientów indywidualnych, biznesowych oraz instytucji z sektora publicznego.

 

InPost dysponuje własnym zapleczem techniczno-logistycznym umożliwiającym prowadzenie działalności o ogólnopolskim zasięgu. Aktualnie firma świadczy usługi pocztowe za pośrednictwem niemal 900 Punktów Obsługi Klienta w 230 miejscowościach na terenie całego kraju. Do końca 2013 r. Grupa Integer.pl zamierza uruchomić kolejnych 1.700 punktów.

 

REKLAMA

Europolis Park Poland Central to nowoczesne centrum dystrybucyjno-magazynowe zlokalizowane w Woli Bykowskiej koło Piotrkowa Trybunalskiego, u zbiegu dwóch ważnych arterii komunikacyjnych: autostrady A1, łączącej północną i południową Polskę, oraz drogi ekspresowej E67 łączącej Warszawę z aglomeracją śląską. Całkowita powierzchnia parku wynosi 74.000 mkw.

 

Firma InPost jest najemcą Europolis Park Poland Central od 2009 roku.

 

„InPost to przykład polskiej firmy, która, po sukcesie w naszym kraju, planuje intensywną ekspansję zagraniczną. Przedłużając umowę w wysokiej jakości obiekcie firmy CA Immo, zabezpiecza ona rozwój działalności w Polsce, zapewniając sobie stabilną bazę magazynową na kolejne lata” – mówi Joanna Sinkiewicz, Associate, dział powierzchni przemysłowych i magazynowych, Cushman & Wakefield.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA