JLL: nowa umowa najmu w Europolis Park Błonie

JLL: nowa umowa najmu w Europolis Park Błonie

mazowieckie
REKLAMA

VISIONGROUP, szwajcarska firma specjalizująca się w wynajmie kompletnie wyposażonych nieruchomości miejskich, dołączyła do grona najemców Europolis Park Błonie. Na powierzchni 1 300 mkw. magazynować będzie elementy wyposażenia wnętrz apartamentów oraz asortyment dostępny w sklepie on-line, skierowany na rynek europejski.


W procesie poszukiwania powierzchni oraz finalizacji warunków najmu VISIONGROUP reprezentowali konsultanci Działu Powierzchni Magazynowo-Przemysłowych JLL.


– „VISIONGROUP konsekwentnie pracuje nad ekspansją oraz wzmocnieniem działalności na rynkach zagranicznych. Potrzeba wynajęcia powierzchni magazynowej jest więc zarówno naturalną konsekwencją, jak i absolutną potrzebą dalszego rozwoju biznesu. Dziękujemy JLL za wsparcie w znalezieniu obiektu, spełniającego wszystkie nasze wymagania” – powiedział Ireneusz Zybiński, Członek Zarządu VISIONGROUP.


– „Cieszymy się, że oferowana przez Europolis Park Błonie powierzchnia spełniła oczekiwania VISIONGROUP i że wspólnie z JLL udało nam się sprawnie zrealizować transakcję najmu. Wierzymy, że doskonała lokalizacja projektu oraz jego skala ułatwi dalszy rozwój biznesu naszego nowego najemcy – powiedziała Agata Wołos, Senior Leasing Manager w CA Immo.

REKLAMA


– „Europolis Park Błonie wyróżnia bardzo dobre połączenie z Warszawą i autostradą A2, co pozwoli VISIONGROUP na łatwy i szybki transport produktów z i do apartamentów. Co więcej, zróżnicowana oferta w zakresie przeznaczenia i wielkości modułów magazynowych doskonale wpasowała się w potrzeby najemcy, który poszukiwał zarówno powierzchni do składowania asortymentu, jak i jego małych operacji logistycznych” – komentuje transakcję Mateusz Iłowiecki, Konsultant w Dziale Powierzchni Magazynowo-Przemysłowch JLL.


VISIONGROUP specjalizuje się w wynajmie w pełni wyposażonych, stylowych apartamentów o wysokim standardzie w najlepszych lokalizacjach, takich jak Zurych, Genewa, Berlin, Monachium, Wiedeń czy Warszawa. W krótkim czasie firma stała się liderem szwajcarskiego rynku i konsekwentnie prowadzi ekspansję zarówno na rodzimym rynku, jak i za granicą. Obecnie VISIONGROUP skupia trzy marki: VISIONAPARTMENTS, pod którą oferuje wynajem apartamentów w tętniących życiem centrach europejskich metropolii, VISIONVILLAS, oferujące luksusowe wille oraz boutiqueliving.eu, czyli sprzedaż internetową mebli, elementów wyposażenia wnętrz i akcesoriów, w większości własnego projektu.


Europolis Park Błonie to nowoczesny park magazynowy, zlokalizowany 27 km na zachód od centrum Warszawy przy drodze krajowej 92 oraz zaledwie 8 km od Autostrady A2. Całkowita powierzchnia parku wynosi 176 000 mkw. zaś docelowo może wynosić nawet 317 000 mkw. Właścicielem projektu jest firma CA Immo Real Estate Management.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA