Głogów otrzymał kolejną dotację na budowę mieszkań w ramach TBS TBS Głogów

Głogów otrzymał kolejną dotację na budowę mieszkań w ramach TBS

Orzech
Orzech

Głogów otrzymał kolejną dotację, w wysokości o 3.765.000 zł, ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Mieszkalnictwa na budowę mieszkań dla głogowian w ramach TBS. Będzie to kolejny, oznaczony nr 23, budynek na os. Żarków.

– Budujemy bloki 19 i 20, na TBS 21 i 22 mamy już podpisaną umowę, ale to nie koniec inwestycji mieszkaniowych na os. Żarków, bo w koncepcji na całe osiedle są także bloki 23 i 24, i na 23 właśnie otrzymaliśmy dotację. Planujemy, że w TBS 23 powstanie 40 mieszkań dla głogowian – mówi Rafael Rokaszewicz prezydent Głogowa.

Tymczasem na Żarkowie trwa budowa bloków nr 19 i 20. Klucze do mieszkańców powinny trafić pod koniec bieżącego roku.

REKLAMA