GLP ukończyło czwarty projekt logistyczny w okolicach Warszawy Materiały prasowe

GLP ukończyło czwarty projekt logistyczny w okolicach Warszawy

ZDJĘCIA
Orzech
Orzech
REKLAMA

Zakończyła się realizacja już czwartego na Mazowszu projektu GLP – międzynarodowej firmy specjalizującej się w inwestycjach w obszarze logistyki, energii odnawialnej oraz technologii. Jej najnowszy budynek o powierzchni 35 500 mkw. położony jest tuż za wschodnią granicą administracyjną Warszawy, przy węźle "Kobyłka" drogi ekspresowej S8, stanowiąc idealną alternatywę dla magazynów miejskich.

Projekt powstał w wysokim standardzie i jest dostosowany do potrzeb szerokiego grona klientów. Dzięki dogodnej lokalizacji umożliwia łatwy dostęp do pozostałych części kraju.

GLP Warsaw III Logistics Centre wyróżnia ponadstandardowa wysokość 12 metrów oraz liczne rozwiązania zgodne z najlepszymi praktykami GLP w zakresie zrównoważonego rozwoju. W budynku zwiększono liczbę świetlików dachowych, poprawiających naturalne doświetlenie strefy przydokowej, a także zastosowano oświetlenie LED sterowane systemem DALI. Na parkingu można skorzystać z ładowarek pojazdów elektrycznych, a na terenach zielonych powstały domki dla owadów, które wpłyną pozytywnie na bioróżnorodność okolicy.

Wśród firm korzystających z GLP Warsaw III Logistics Centre są już takie firmy jak Sanico i Mateus. W budynku jest jeszcze dostępna powierzchnia – obiekt jest odpowiednio podzielony i gotowy do wprowadzenia się kolejnych użytkowników.

REKLAMA
Materiały prasowe
Materiały prasowe
Materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA