GLP zakończyło realizację piątego parku logistycznego w okolicach WarszawyMateriały prasowe

GLP zakończyło realizację piątego parku logistycznego w okolicach Warszawy

Orzech
Orzech
REKLAMA

GLP, wiodąca międzynarodowa firma specjalizująca się w inwestycjach w nieruchomości logistyczne, cyfrową infrastrukturę i energię odnawialną, oddała do użytku kolejny obiekt w bezpośrednim sąsiedztwie Warszawy. GLP Warsaw V Logistics Centre o powierzchni 24 tys. mkw. znajduje się tuż obok węzła autostrady A2 "Grodzisk Mazowiecki". Wyłącznym najemcą budynku będzie firma logistyczna No Limit.

Dzięki zakończeniu realizacji projektu Warsaw V, GLP dysponuje na Mazowszu już ponad 160 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowo-produkcyjnej. Pięć parków logistycznych znajdujących się w portfolio GLP w tej części Polski wyróżnia się strategicznym położeniem tuż obok głównych transeuropejskich szlaków transportowych. Oddane do użytku GLP Warsaw V Logistics Centre jest w pełni wynajęte 24 tys. mkw. powierzchni logistycznej oraz biurowej zajęła firma No Limit, która od ponad 30 lat rozwija międzynarodowe usługi w zakresie logistyki kontraktowej, magazynowania, dystrybucji oraz transportu.

– Okolice Warszawy to dla nas naturalne miejsce rozwoju w odpowiedzi na oczekiwania klientów, którym zaawansowane technologicznie, zlokalizowane przy najważniejszych szlakach komunikacyjnych budynki dają przewagę konkurencyjną. Dlatego niebawem rozpoczniemy realizację 39 tys. mkw. powierzchni magazynowo-produkcyjnej w Starym Koniku, przy węźle autostrady A2 – komentuje Magdalena Górska-Wojtas, Business Development Manager w GLP.

REKLAMA
Materiały prasowe

Wszystkie nowe centra logistyczne GLP to budynki umożliwiające składowanie do 12 metrów wysokości, wyposażone w liczne rozwiązania sprzyjające oszczędzaniu mediów, w tym smart metering oraz dachy przystosowane do montażu paneli fotowoltaicznych.

Generalnym wykonawcą GLP Warsaw V Logistics Centre była firma CFE, a klienta reprezentowała agencja Space4Logistics.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA