Budowa dwóch obiektów w MLP Pruszków II na starcieźródło: Materiały inwestora

Budowa dwóch obiektów w MLP Pruszków II na starcie

mazowieckie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
MLP Group przekazało firmie Mirbud S.A., pełniącej funkcję generalnego wykonawcy, tereny pod budowę dwóch obiektów w ramach parku logistycznego MLP Pruszków II. Firma zbuduje dla MLP Group hale magazynowe wraz z pomieszczeniami biurowymi o łącznej powierzchni ponad 36,2 tys. mkw. Dla cargo-partner, globalnego operatora logistycznego, przygotowywane zostanie 9,3 tys. mkw., a dla Avery Dennison, producenta i dystrybutora etykiet oraz materiałów samoprzylepnych powstanie 13,3 tys. mkw. powierzchni magazynowej i biurowej.
Dla cargo-partner spedycja sp. z o.o., globalnego operatora logistycznego przygotowane zostanie 8 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej oraz budynek biurowy o powierzchni 1,3 tys. mkw., w którym znajdzie się główna siedziba firmy. Na dachu części biurowej powstanie taras o powierzchni 300 mkw, gdzie zasadzona zostanie trawa zwiększając walory użytkowe budynku. Zakończenie realizacji obiektów i przekazanie ich najemcy planowane jest w trzecim kwartale 2018 r. 
Z kolei dla firmy Avery Dennison Polska Sp. z o.o., producenta i dystrybutora etykiet oraz materiałów samoprzylepnych w parku MLP Pruszków II wybudowane zostanie ponad 13,3 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej. Obiekt będzie przeznaczony na cele produkcyjno-magazynowe. Udostępnienie najemcy nowych powierzchni planowane jest również w trzecim kwartale br. 
REKLAMA
Centrum logistyczne MLP Pruszków II położone jest w okolicach Warszawy, w gminie Brwinów, w odległości 5 km od Pruszkowa. Park zajmuje łącznie 72 hektarów i docelowo ma obejmować 285 000 mkw. MLP Pruszków II posiada rozwinięte połączenia komunikacyjne zarówno z centrum Warszawy, jak i z głównymi arteriami łączącymi stolicę z innymi miastami. Park położony jest między drogą lokalną nr 760 a odcinkiem autostrady A2, 3 km od węzła komunikacyjnego zlokalizowanego w rejonie Pruszkowa-Żbikowa. W jego pobliżu przebiegają linie kolejowe o charakterze międzynarodowym, które umożliwiają doskonałe warunki logistyczne zarówno dla dystrybucji krajowej, jak i międzynarodowej.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA