Grupa Selena dołącza do grona najemców Business Garden Wrocław fot. Jakub Zazula

Grupa Selena dołącza do grona najemców Business Garden Wrocław

FILM + ZDJĘCIA
Orzech
Orzech
REKLAMA
Vastint podpisał długoterminową umowę najmu z wrocławską firmą Grupa Selena, globalnym liderem i dystrybutorem produktów chemii budowlanej. Nowa siedziba spółki zajmie powierzchnię około 4 300 mkw. i będzie rozlokowana na trzech kondygnacjach najwyższego budynku kompleksu Business Garden przy ul. Legnickiej we Wrocławiu. W transakcji pośredniczyła firma doradcza Colliers.
– Witamy Grupę Selena w gronie najemców Business Garden i dziękujemy za kredyt zaufania jakim nas obdarzono, co zaowocowało podpisaniem dziesięcioletniej umowy najmu. Jestem przekonany, że pracownicy szybko zadomowią się w nowym miejscu pracy, a udogodnienia oferowane na terenie kompleksu będą wspierać dalszy rozwój tego prężnie działającego holdingu – mówi Marek Ulanecki, Senior Leasing Manager, Vastint Poland.
– Jednym z głównych priorytetów Grupy Selena jest rozwój pracowników. Firma wchodzi na kolejny etap, zwiększa się nasza skala działania i zaznaczamy swoją obecność na nowych rynkach. Budujemy przewagę konkurencyjną w oparciu o zespół, zapewniając pracownikom możliwości edukacji i rozwoju. Nowe funkcjonalne biuro jest dopełnieniem naszych działań HR – wierzymy, że liczne udogodnienia, jakie zapewnia kompleks Business Garden, odpowiedzą na wszystkie potrzeby naszych pracowników. Co więcej, bliskie są nam idee zrównoważonego budownictwa, Grupa Selena jest członkiem PLGBC (Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego) i aktywnie włączamy się w działalność tej organizacji. Dlatego duże znaczenie przy wyborze nowej siedziby firmy miała dla nas certyfikacja LEED Platinum, jaką legitymuje się Business Garden – komentuje Andrzej Zygadło, członek zarządu ds. personalnych Grupy Selena.
– Doradztwo w procesie poszukiwania nowego biura, negocjowaniu najkorzystniejszych warunków najmu oraz relokacji to kolejny etap udanej, prawie 5 -letniej współpracy Colliers z Grupą Selena. Wybór jednego z najbardziej prestiżowych budynków we Wrocławiu – najwyższego biurowca w kompleksie Business Garden Wrocław wpisuje się dynamiczny rozwój naszego klienta. Dużą zaletą tego wielofunkcyjnego kompleksu jest możliwość aranżacji przestrzeni biurowej zgodnie z faktycznymi potrzebami najemców – elastyczność w dostosowywaniu się do zmieniającego się stylu pracy w postcovidowej rzeczywistości – mówi Dorota Kościelniak, Dyrektor Regionalna Colliers we Wrocławiu.
REKLAMA
Business Garden Wrocław to nowoczesny kompleks dziewięciu budynków biurowo-usługowych o łącznej powierzchni najmu 117 000 mkw. Przestrzeń pomiędzy biurowcami zajmuje starannie utrzymany ogród ze strefami relaksu, w których najemcy mogą odpoczywać i uprawiać aktywności sportowe na świeżym powietrzu. Kompleks oferuje rozbudowaną infrastrukturę dla rowerzystów, a także szereg udogodnień dla pracowników. Oprócz pawilonu restauracyjnego zlokalizowanego w centralnej części zielonego dziedzińca, funkcjonują tu także dodatkowe punkty usługowe, m.in. kawiarnia i przedszkole. Business Garden posiada certyfikat LEED Platinum. Inwestorem i deweloperem Business Garden Wrocław jest Vastint Poland. W 2019 roku spółka sprzedała trzy budynki. Pozostała część kompleksu, tj. sześć budynków, pozostaje w portfolio dewelopera i jest przez niego zarządzana.
Źródło: materiały prasowe
Zdjęcia + film: Jakub Zazula

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA