[Wrocław] Etteplan wynajmuje 2000 mkw. powierzchni biurowej w Wrocław Business Gardenźródło: Materiały inwestora

[Wrocław] Etteplan wynajmuje 2000 mkw. powierzchni biurowej w Wrocław Business Garden

REKLAMA
Vastint Poland podpisał umowę najmu 2 000 mkw. powierzchni biurowej z Etteplan w Business Garden we Wrocławiu. Etteplan specjalizuje się w inżynierii urządzeń przemysłowych oraz technicznych rozwiązaniach i usługach dokumentacyjnych. W nowej lokalizacji firma planuje konsolidację biur lokalnych i otwarcie nowoczesnego laboratorium.
Marek Ulanecki, Leasing Manager Vastint Poland komentuje podpisanie umowy – W ramach powierzchni, którą będzie zajmował Etteplan, poza wygodnymi przestrzeniami do pracy dla pracowników firmy, zostanie przygotowana specjalna strefa badawcza. Nasze budynki umożliwiają realizację takich nietypowych projektów a funkcjonalny rozkład powierzchni pięter pozwala stworzyć przestrzeń wpisującą się w specyficzne wymagania najemców. Wybór Business Garden przez Etteplan tylko to potwierdza.
Dyrektor zarządzający Etteplan Poland, Maciej Sibiński mówi – Najważniejszym kryterium przy wyborze nowej powierzchni biurowej dla dalszego rozwoju firmy była możliwość stworzenia dla naszych pracowników profesjonalnych i nowoczesnych miejsc do pracy, które będą dostosowane do zróżnicowanych potrzeb projektowych. Firma wykonuje zlecenia dla klientów z różnych stron świata, dostarczając rozwiązania z zakresu systemów wbudowanych, aplikacji IoT oraz usług tworzenia dokumentacji oraz systemów służących do zautomatyzowania testów produkcyjnych. W odróżnieniu od innych firm IT, posiadamy własne laboratoria mechaniczne i elektroniczne, gdzie powstają najnowsze rozwiązania technologiczne dla różnych branż przemysłu. Wierzymy, że nowe biuro w Business Garden wyposażone w powierzchnię badawczą pozwoli nam dynamiczny rozwój działalności na rynku lokalnym.
Business Garden Wrocław powstaje przy ulicy Legnickiej, w sąsiedztwie centrum handlowo-rozrywkowego Magnolia i stacji kolejowej Mikołajów oraz w bliskiej odległości od centrum miasta. Docelowo kompleks tworzyć będzie dziewięć budynków biurowo-usługowych o całkowitej powierzchni najmu 117 000 mkw. Powierzchnia biurowa została zaprojektowana w sposób zaspokajający indywidualne potrzeby najemców z optymalną ekspozycją na światło dzienne i elastycznością w adaptacji. Teren pomiędzy budynkami zaplanowano jako rozległy ogród ze strefami relaksu i pracy, w którym najemcy mogą odpoczywać i uprawiać sport na świeżym powietrzu. Oprócz pawilonu restauracyjnego zlokalizowanego na terenie ogrodu, w kompleksie przewidzianych jest szereg dodatkowych udogodnień dla najemców, m.in. placówka medyczna i przedszkole. Business Garden otrzymał certyfikat LEED Platinum. Portfolio aktualnych najemców zawiera czołowe międzynarodowe i polskie marki, jak Becton Dickinson, Capgemini, Dolby Laboratories, Credit Agricole i Ceneo.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA