Credit Agricole z rekordową umową najmu w Business Garden Wrocławźródło: Materiały inwestora

Credit Agricole z rekordową umową najmu w Business Garden Wrocław

Orzech
Orzech
REKLAMA
Credit Agricole rozszerzył umowę najmu w Business Garden Wrocław o dodatkowe 10 000 mkw. powierzchni biurowej, zamykając ostatecznie transakcję na poziomie 25 600 mkw. Bank zajmie dwa budynki, które powstają w ramach drugiego etapu inwestycji. W wyniku planowanej konsolidacji działalności Grupy Credit Agricole, w nowej lokalizacji swoją siedzibę otworzy Bank Credit Agricole, Europejski Fundusz Leasingowy oraz CA Ubezpieczenia. Docelowy termin przekazania powierzchni to druga połowa 2019 roku.

Marek Ulanecki, Leasing Manager w Vastint Poland mówi – Na mocy podpisanego aneksu Credit Agricole zajmie w naszym kompleksie w sumie 25 600 mkw. powierzchni biurowej. To rekordowa umowa najmu w historii firmy i jedna z największych tegorocznych transakcji na wrocławskim rynku nieruchomości. W połowie przyszłego roku planujemy przekazać najemcy dwa nowo wybudowane budynki. Od strony technicznej, każdy z nich będzie "skrojony" pod indywidualne potrzeby klienta, natomiast układ funkcjonalny przestrzeni biurowej dostosowany do celów poszczególnych jednostek operacyjnych.

Business Garden Wrocław powstaje przy ulicy Legnickiej, w sąsiedztwie centrum handlowo-rozrywkowego Magnolia i stacji kolejowej Mikołajów oraz w bliskiej odległości od centrum miasta. Docelowo kompleks tworzyć będzie dziewięć budynków biurowo-usługowych o całkowitej powierzchni najmu 117 000 mkw. Teren pomiędzy budynkami został zagospodarowany jako ogród ze strefami relaksu i pracy, w którym najemcy mogą odpoczywać i uprawiać sport na świeżym powietrzu. Oprócz pawilonu restauracyjnego zlokalizowanego na terenie ogrodu, w kompleksie przewidzianych jest szereg dodatkowych udogodnień dla najemców, m.in. placówka medyczna i przedszkole. Business Garden otrzymał certyfikat LEED Platinum.

Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA