REKLAMA
Napisz komentarz
Będzie kolejna duża inwestycja mieszkaniowa wielorodzinna na wrocławskim, modelowym osiedlu Nowe Żerniki. Jeden z największych polskich deweloperów - ATAL S.A. zamierza zrealizować nowy projekt na tym jednym z najpopularniejszych osiedli mieszkaniowych w stolicy Dolnego Śląska.
1
GfgNiech poprawi ten deweloper fuszerę w stał 2bo cegły odpadają i budynek jest dookoła ogrodzony super zielona siatka wyglada to modelowo
Zaloguj aby dodać komentarz
Miasto sprzedało kolejną nieruchomość na jednym z najnowszych osiedli we Wrocławiu – Nowych Żernikach. Był to także jeden z najdroższych terenów, jakie gmina Wrocław wystawiła na sprzedaż w tej części stolicy Dolnego Śląska.
4
Pokaż starsze komentarze
Bres15 mln za hektar (10.000 m2). Glupota jak na dzialke pod mieszkaniowke,  4-krotnie za malo jak pod handel, uslugi. Znow ktos z miasta zarobil extra.
jaclandWarto pamiętać, że ATAL to firma, która ma duzy wkład w oszpecanie siedla Nowe Żerniki. Wystarczy zobaczyć jak wygląda budynek pomiedzy Barskich, Aleja Architektów i Brzozy. Cały budynek jest osiatkowany na zielono na poziomie pierwszego piętra w celu "ochrony" przed spadającymi płytkami z elewacji. Pomijam już to logo, którym znaczą wszystkie swoje inwestycje jak pies latarnie.
Zaloguj aby dodać komentarz
jaclandgość
Miasto sprzedało kolejną działkę temu podejrzanemu developerowi, który już wystarczająco oszpecił osiedle Nowe Żerniki i unika naprawienia tego co źle wykonał.. Chodzi o "piękne" zielone siatki zamocowane na budynku na rogu Al. Architektów i ul. Tadeusza Brzozy zabezpieczające zdrowie i życie przechodniów przed spadającymi elementami elewacji. Pomijam fakt, wynikający zapewne z deficytów w samoocenie właścicieli, umieszczania na każdej inwestycji logo firmy.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Orzech
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA