Apartamenty Brzoskwiniowa

Apartamenty Brzoskwiniowa

Mieszkania/Toruń/Wrzosy/Brzoskwiniowa 23, 25-31
REKLAMA
inwestorFasterm Sp. z o.o.
realizacjaIV kw. 2023

O inwestycji Apartamenty Brzoskwiniowa

Apartamenty Brzoskwiniowa to osiedle trzech wielorodzinnych dwupiętrowych budynków, ulokowane w części urzędowej Torunia, na północy miasta, w otulinie lasów. Osiedle znajduje się na terenie toruńskiej dzielnicy Wrzosy, zlokalizowanej na prawobrzeżu miasta, przy ul. Brzoskwiniowej, w okolicy o kameralnym charakterze, w otoczeniu nie gęstej zabudowy mieszkalnej.

W inwestycji powstały łącznie 72 lokale o układach dwu- i trzypokojowych, o metrażu od 32 do 84 mkw., z przynależnymi balkonami lub ogródkami. Część lokali posiada antresole do samodzielnej aranżacji oraz tarasy widokowe. Wszystkie okna w mieszkaniach wyposażone są w rolety zewnętrzne.


Obszar kompleksu jest w całości ogrodzony; wspólne części są monitorowane. Na terenie urządzono zieloną strefę wypoczynkową z placem zabaw dla dzieci. Do dyspozycji mieszkańców są miejsca postojowe na zewnętrznych parkingach oraz stanowiska w podziemnej hali garażowej. Każdy budynek wyposażony jest w instalację fotowoltaiczną zasilającą części wspólne budynku, cichobieżne windy; do korzystania są komórki lokatorskie, rowerownie. Budynki podłączone są do miejskiej sieci ciepłowniczej.
Napisz komentarz
Wojciech Jenda
+10
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA