Apartamenty Czeremchowa

Apartamenty Czeremchowa

Mieszkania/Katowice/Kostuchna/Czeremchowa
REKLAMA
inwestorNowe Ptasie
realizacjaI kw. 2023

O inwestycji Apartamenty Czeremchowa

Apartamenty Czeremchowa to zespół czterech budynków wielorodzinnych, zrealizowany w południowej części Katowic, w obrębie dzielnicy Kostuchna. Osiedle znajduje się na skraju katowickiego Bażantowa, przy ul. Czeremchowej, w okolicy o charakterze podmiejskim, zabudowanej wyłącznie domami jednorodzinnymi.

Inwestycja zawiera 70 mieszkań 2-, 3- i 4-pokojowych, o powierzchni od 34 do 118 mkw. Lokale wyposażone są w balkony, tarasy lub ogródki, okna energooszczędne i rolety zewnętrzne, internet i tv kablową; istnieje możliwość instalacji ogrzewania podłogowego, klimatyzacji oraz opcji smart home.


Osiedle posiada w całości ogrodzony, zamykany teren, objęty całodobowym monitoringiem. Miejsca postojowe zewnętrzne oraz stanowiska w hali garażowej podziemnej urządzone są w sposób pozwalający wyłączenie ruchu kołowego na osiedlu. Do korzystania są stacje ładowania samochodów elektrycznych. W budynkach zaprojektowano boxy lokatorskie i rowerownię. Windy w klatkach wykończone są stalą nierdzewną i szkłem. Inwestycja przystosowana jest do potrzeb osób z niepełnosprawnością ruchową.

Opinie o Apartamenty Czeremchowa

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Apartamenty Czeremchowa
Wojciech Jenda
+4
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA