Apartamenty Kapitanat

Apartamenty Kapitanat

Mieszkania/Gdańsk/Wiosny Ludów 7
REKLAMA
inwestorBudlex Sp. z o.o.
realizacjaI kw. 2026

O inwestycji Apartamenty Kapitanat

Apartamenty Kapitanat zlokalizowane są przy ujściu Motławy, tuż przy ulicach Stępkarskiej i Wiosny Ludów w Gdańsku.

Projekt obejmuje dwa budynki, które harmonijnie wpisują się w krajobraz dzięki nowoczesnym elementom industrialnym, takim jak ciemne szkło czy antracytowe akcenty elewacji. Jednocześnie, użyte materiały budowlane, nawiązujące do tradycyjnej gdańskiej cegły, oddają ducha historycznego Kapitanatu, co dodaje inwestycji lokalnego charakteru.

W Apartamentach Kapitanat znajduje się 51 mieszkań w każdym z budynków, o powierzchni od 26 do 135 mkw., oraz lokale usługowe o powierzchniach od 82 do 141 mkw. Przestrzeń mieszkalna zaprojektowana została z dbałością o szczegóły: bardzo duże tarasy w wybranych apartamentach, podgrzewane wjazdy do garażu, nowoczesne systemy domowe, jak videodomofony czy winda na wezwanie, to tylko niektóre z udogodnień dla przyszłych mieszkańców.

Apartamenty Kapitanat posiadają współczesne udogodnienia, takie jak: retencja wody opadowej czy stacje ładowania dla samochodów elektrycznych, odpowiadają potrzebom świadomych ekologicznie mieszkańców. Kompleks oferuje także przestrzenie wspólne, które sprzyjają relaksowi i integracji, podkreślając unikatowy charakter inwestycji.

Otoczenie projektu zapewnia dostęp do bogatej oferty kulturalnej i rekreacyjnej Gdańska. Bliskość starówki, stoczni, Polskiej Filharmonii Bałtyckiej oraz licznych restauracji i muzeów sprawia, że Kapitanat jest nie tylko miejscem do mieszkania, ale prawdziwym centrum życia miejskiego.

Opinie o Apartamenty Kapitanat

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Apartamenty Kapitanat
Wojciech Jenda
+7
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA