Apartamenty Poznańska 25

Apartamenty Poznańska 25

Mieszkania/Bydgoszcz/Stare Miasto/Poznańska 25
REKLAMA
inwestorRodźko Dewelopment Sp. z o.o. Sp.k.
realizacjaIII kw. 2021

O inwestycji Apartamenty Poznańska 25

Inwestycją Apartamenty Poznańska 25 w Bydgoszczy to 3-piętrowy budynek o funkcji mieszkalno-usługowej wykonany w stylu spójnym z otaczającymi kamienicami na terenie historycznego Przedmieścia Poznańskiego, w ścisłym centrum miasta. Nieruchomość położona jest pomiędzy ul. Poznańską a ul. Grudziądzką w Śródmieściu i tworzy architektoniczną całość z apartamentowcem przy Poznańskiej 24. Inwestycja znajduje się na południowym brzegu Brdy, w odległości około 200 m od linii brzegowej, w otoczeniu historycznej zabudowy, w obrębie rozwiniętej infrastruktury wielkomiejskiej, w pobliżu obiektów zabytkowych i ośrodków kultury.

Inwestycja zawiera 35 mieszkań o powierzchni od 28 do 69 mkw. Dostępne są rozkłady jedno-, dwu- oraz trzypokojowe z balkonami lub tarasami. Lokale wyposażone są w okna o podwyższonej izolacyjności termicznej i akustycznej oraz w drzwi antywłamaniowe. W każdym mieszkaniu zainstalowano klimatyzację i system inteligentnego domu.


Teren inwestycji jest całodobowo monitorowany w częściach wspólnych. Powstała hala garażowa z miejscami postojowymi na poziomie -1. Budynek posiada 14 lokali usługowych oraz reprezentacyjne lobby

Opinie o Apartamenty Poznańska 25

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Apartamenty Poznańska 25
Wojciech Jenda
+7
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA