Atmo

Atmo

Mieszkania/Wrocław/Śródmieście/Nadodrze/Dmowskiego 13
REKLAMA

O inwestycji Atmo

Atmo – kompleks dwóch 6-piętrowych budynków. Znajdzie się w nim 113 apartamentów o podwyższonym standardzie i metrażu od 26 do 145 mkw. (od kawalerek po 5-pokojowe). W mieszkaniach zaprojektowano balkony, loggie i tarasy, a na parterze ogródki. Znajdą się w nich także panoramiczne okna. Przyszli mieszkańcy będą mogli skorzystać z możliwości montażu klimatyzacji. Kompleks dysponować będzie 136 miejscami parkingowymi w garażu podziemnym oraz 6 lokalami usługowymi na parterze. Budynkom zaprojektowanym przez uznaną pracownię Zbigniewa Maćkowa nadano loftowy charakter, wyczuwalny w elementach elewacyjnych (cegła), w strefach wejściowych (przeszklenia), lokalach usługowych (sklepienia w układzie krzyżowym) i windach.Kompleks Atmo został zaprojektowany z poszanowaniem historii miejsca. Elementem jednego z budynków staną się elewacje dawnej stajni, która w XIX wieku wchodziła w skład koszar wojskowych na Kępie Mieszczańskiej.Odpowiedni nastrój zapewni iluminacja elewacji frontowej oraz ambientowe oświetlenie części wspólnych budynku. Ponadto do aranżacji tych przestrzeni zaproszeni zostali znani i cenieni artyści, dzięki którym podkreślony zostanie industrialny charakter inwestycji, a projekt zyska estetyczne akcenty w stylu artdeco. Miejscem spotkań ma być klub mieszkańca. Warto jeszcze wspomnieć o elementach ekologicznych projektu: zielonym patio, stojakach na rowery i stacji ładowania pojazdów elektrycznych. Rozpoczęcie prac budowlanych zaplanowano na przełom 2020/2021 roku. Termin zakończenia inwestycji zgodnie z harmonogramem to trzeci kwartał roku 2022.
Inwestycja Atmo znajduje się na Nadodrzu, ul. Dmowskiego 13 (1,7 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera Eiffage Immobilier Polska.
Inwestycja Atmo jest w trakcie przygotowań z planowanym na 3 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.
Cały projekt składa się z 113 nowych mieszkań. Budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Aktualnie w inwestycji Atmo pozostało na sprzedaż 100 mieszkań o powierzchniach od 41 do 141 metrów kwadratowych w cenie od 9 900 zł za metr kwadratowy.
Dostępne są lokale:2-pokojowe o powierzchni od 41 do 54 mkw. w cenie od 440 000 zł (49 mieszkań)3-pokojowe o powierzchni od 57 do 87 mkw. w cenie od 615 000 zł (40 mieszkań)4-pokojowe o powierzchni od 79 do 88 mkw. (6 mieszkań)5-pokojowe o powierzchni od 137 do 141 mkw. (5 mieszkań)Dla przyszłych mieszkańców deweloper Eiffage Immobilier Polska przewidział również:miejsca postojowe podziemne (136 miejsc)
Napisz komentarz
Jakub Zazula
Jan Augustynowski
Jakub Zazula
Jakub Zazula
+11
Mariusz Bartodziej
+6
REKLAMA