REKLAMA
inwestorATC Development Sp. z o.o.
projektantAP Szczepaniak Sp. z o.o. Sp. k.
realizacja inwestycjiIII kw. 2021
wykonawcaATC Development Sp. z o.o.

O inwestycji Kępa Park

Fermy Drobiu Woźniak odkupiły w lutym 2018 roku od Agencji Mienia Wojskowego teren o powierzchni ponad 8,5 tys. mkw. Zapłaciły za niego 15,5 mln zł. Ich spółka deweloperska ATC Development realizuje inwestycję Kępa Park. To sześciopiętrowy (południową część obniżono do czterech) budynek ze 148 mieszkaniami: jedno- (28-31 mkw.), dwu- (32-49 mkw.) i trzypokojowymi (61-77 mkw.). Ponadto na parterze powstanie, zamiast usług, recepcja i 47 mikroapartamentów (w większości dwuosobowych, o metrażach 16-27 mkw.) z łazienkami i aneksami kuchennymi. Będą prowadzić do nich osobne wejścia. Do wszystkich lokali przewidziano ogródki (mikroapartamenty) lub balkony (mieszkania).

Obiekt zaprojektowano na planie litery C, co umożliwiło stworzenie wewnętrznego dziedzińca. Wokół inwestycji pojawią się też drogi, chodniki, oświetlenie i nowa zieleń. Mieszkańcy skorzystają z 204 miejsc parkingowych w dwupoziomowym garażu podziemnym, komórek lokatorskich i rowerowni.
Napisz komentarz
Jakub Zazula
Jakub Zazula
+1
Mariusz Bartodziej
+4
Mariusz Bartodziej
Jan Augustynowski
Z moich informacji wynika, że miał to być hotel, zakładam więc jak to ma miejsce ostatnio wszędzie, że będzie to "apartamentowiec na wynajem"...
Mariusz Bartodziej
REKLAMA