[Wrocław] Budynek wielorodzinny "Wyspa Mieszczańska"

[Wrocław] Budynek wielorodzinny "Wyspa Mieszczańska"

Mieszkania/Wrocław/Śródmieście/Nadodrze
REKLAMA
inwestorAMW Invest Sp. z o.o.
realizacjaIV kw. 2015

O inwestycji [Wrocław] Budynek wielorodzinny "Wyspa Mieszczańska"

Dom-Invest Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu podaje do publicznej wiadomości, iż prowadzi proces oferowania do sprzedaży lokali mieszkalnych wraz z garażami podziemnymi oraz samodzielnymi lokalami niemieszkalnymi oraz odpowiadającymi im udziałami w części wspólnej budynku i gruntu, w ramach inwestycji polegającej na wybudowaniu budynku mieszkalnego wielorodzinnego z lokalem usługowym w parterze i garażami, na nieruchomości znajdującej się przy ulicy Dmowskiego we Wrocławiu stanowiącej działkę nr 3/1 AM-21 obręb Plac Grunwaldzki, dla której Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Krzyków prowadzi księgę wieczystą nr KW WR1K/00141303/4.

Przedmiotem wskazanej oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego jest 108 lokali mieszkalnych mieszczących się w budynku składającym się z siedmiu kondygnacji nadziemnych i jednej kondygnacji podziemnej. Na kondygnacji podziemnej oraz w parterze zlokalizowane zostaną miejsca postojowe, pomieszczenia techniczne, rowerownie, hydrofornia, węzeł co, śmietnik z zewnątrz, komunikacja z hallem wejściowym oraz lokal usługowy od strony południowej o pow. 112 m2. Na pozostałych kondygnacjach znajdować się będą lokale mieszkalne o powierzchni od 44 do 62 m2. Cena 1 m2 lokalu wraz z prawem do wyłącznego korzystania z miejsca postojowego zawierała się będzie w kwocie od 5950 zł/m2 w zależności od powierzchni mieszkania i usytuowania mieszkania. Planowany termin oddania budynku do eksploatacji to II połowa 2015 r.

Szczegółowe informacje i prospekt informacyjny, wizualizacje, rzuty lokali dostępne są w biurze sprzedaży 50-201 Wrocław, ul. Jagiełły 3/4 oraz pod numerem telefonu 71 790 40 00 lub 505058004.
Napisz komentarz
Jakub Zazula
emi505
Zapraszam wszystkich na nowe forum osiedlowe połączone z forum całej Kępy Mieszczańskiej. Miejsce to powstało w wyniku zapotrzebowania na porządne forum, bo nie mogłam już znieść bałaganu i pustki na innych forach. 

Tutaj wszystko będzie uporządkowane i w jednym miejscu :)
www.mieszczanska.fora.pl
Na forum:- inwestycje w budowie- architektura dróg- ogłoszenia- sprawy osiedli (ATAL, RAFIN, RIVER POINT, AMSTERDAM, DOM-INVEST, CITY ISLAND, MILART, ECHO)
Jan Hawełko
Nowy artykuł dotyczący [Wrocław] Budynek wielorodzinny "Wyspa Mieszczańska" [Wrocław] Rodzina 500 plus a kredyt hipoteczny
AMW Invest Sp. z o.o.
Zapraszamy na naszą stronę do strefy klienta. Można tam min, pobrać min. wzór umowy deweloperskiej: http://wyspamieszczanska.pl/pl/strefa-klienta
AMW Invest Sp. z o.o.

 Dom-Invest Sp. z o.o. to spółka ze 100% udziałem Skarbu Państwa, która powołana została przez Agencję Mienia Wojskowego w 1999 roku.
Zajmuje się komercyjnym zagospodarowywaniem powojskowych nieruchomości przejmowanych przez Agencję Mienia Wojskowego od Ministerstwa Obrony Narodowej. Daje to gwarancje bezpiecznego zakupu i pewności inwestycji.
arshen11
+10
REKLAMA