DODAJ

Galeria "Bawełnianka"

[Bełchatów] Galeria "Bawełnianka" 16085[Bełchatów] Galeria "Bawełnianka" 40501[Bełchatów] Galeria "Bawełnianka" 36420
U zbiegu ulic Sienkiewicza, Krótkiej, Bawełnianej i Pabianickiej powstanie nowoczesne serce Bełchatowa – Galeria Bawełnianka - lokalne centrum kultury, sztuki i biznesu. Obiekt stanie się integralnym elementem programu rewitalizacji centrum miasta. Będzie to tętniące życiem miejsce o charakterze rodzinnym, odpowiednie do spotkań, rozrywki i zakupów w wyjątkowej atmosferze. Galeria Bawełnianka jest odzwierciedleniem najnowszych rozwiązań w dziedzinie tej kategorii obiektów, czyli centrów handlowo-rozrywkowych trzeciej generacji.

Planowana powierzchnia Galerii Bawełnianka to około 35 tys. metrów kwadratowych. 5 tys. z nich zajmie w przybliżeniu kompleks kinowo-rozrywkowy. Wśród planowanych atrakcji znajduje się między innymi zestaw sal kinowych, tzw. multikino, kręgielnia, fitness, kawiarnie i restauracje. Na klientów czekać będzie około 150 butików i sklepów modnych marek, a także ekskluzywne delikatesy. Na terenie galerii powstanie bezpłatny parking liczący w przybliżeniu 700 miejsc. W trakcie prac nad realizacją projektu zatrudnionych zostanie blisko 3000 pracowników, a po zakończeniu budowy, dzięki Galerii pracę znajdzie ok. 1500 osób.
Szczegóły - [Bełchatów] Galeria "Bawełnianka"
inwestorBawełnianka Sp. z o.o.
wykonawcaMirbud S.A.
realizacja inwestycjiIV kw. 2012
Kajtman 17.05.2012, godz. 12:48
40500_1000x.jpg


40501_1000x.jpg


40502_1000x.jpg
odpowiedz
MatKoz 02.04.2012, godz. 11:16
36419_1000x.jpg

36420_1000x.jpg
odpowiedz
Kajtman 12.03.2012, godz. 13:36
Prace architektoniczno-budowlane przy Galerii Bawełnianka realizowane są zgodnie z przyjętym harmonogramem.

Już wkrótce obiekt zostanie na całej powierzchni przykryty stropodachem. Równocześnie trwają prace murarskie i instalacyjne. Wykonywane są posadzki wewnątrz budynku i konstrukcja pod tzw. świetlik wokół komina, czyli przeszklone zadaszenie w centralnej części centrum handlowego.

Galeria Bawełnianka to nowoczesne centrum handlowo-usługowo-rozrywkowe powstające w centrum Bełchatowa.

pokaz-artykul.png
odpowiedz
Orzech 10.02.2012, godz. 17:03
odpowiedz
Kajtman 03.10.2011, godz. 15:32
Spółka Bawełnianka, która buduje CH Bawełnianka w Bełchatowie, we współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy uruchomiła program rekrutacji pracowników dla najemców tego obiektu.


Program ma na celu usprawnienie procesu pozyskiwania wykwalifikowanego personelu na tworzone przez najemców stanowiska pracy. - Naszym celem jest stworzenie łatwego i sprawnego systemu rekrutacji zarówno dla pracodawców, jak i potencjalnych pracowników.

pokaz-artykul.png
odpowiedz
Kajtman 26.09.2011, godz. 12:41
Wmurowano kamień węgielny pod budowę galerii handlowej Bawełnianka w Bełchatowie. Projekt za blisko 106 mln zł brutto zrealizuje giełdowy Mirbud.

Inwestycja zakłada powstanie obiektu o powierzchni 23 tys. m kw. powierzchni handlowej, która pomieści ponad 100 butików i sklepów, klub fitness oraz kino. Galeria ma też posiadać 700 miejsc parkingowych.

Inwestorem przedsięwzięcia jest spółka Bawełnianka, a zakończenie budowy zaplanowano na drugą połowę 2012 r.

pokaz-artykul.png
odpowiedz
Kajtman 21.09.2011, godz. 16:24
MarcPol, CCC oraz Media Expert to nowi najemcy galerii Bawełnianka powstającej w Bełchatowie. Łącznie zajmą ponad 4500 mkw. W transakcji najmu dewelopera reprezentowała firma Cushman & Wakefield, która na wyłączność zajmuje się komercjalizacją obiektu.

20 września odbyła się uroczystość wmurowania kamienia węgielnego pod budowę galerii Bawełnianka.

pokaz-artykul.png
odpowiedz
Kajtman 20.07.2011, godz. 16:42
Praca wre na placu budowy galerii Bawełnianka w Bełchatowie. Jak informuje serwis naszemiasto.pl, robotnicy wylewają już fundamenty. W najbliższych dniach mają się tam pojawić olbrzymie stacjonarne żurawie obrotowe.

Na terenie budowy na razie pracuje kilkudziesięciu robotników, ale ekipa budowlana będzie się sukcesywnie zwiększać. W momencie najbardziej zaawansowanych prac przy budowie galerii ma pracować nawet do trzech tysięcy osób.

pokaz-artykul.png
odpowiedz
Kajtman 19.07.2011, godz. 18:05
Galeria Bawełnianka podpisała umowę z Condizione health & fitness. Tym samym w bełchatowskim centrum handlowo-rozrywkowym w 2012 roku będzie można korzystać z profesjonalnej siłowni i klubu fitness. W transakcji właściciela nieruchomości reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield, która zajmuje się komercjalizacją obiektu.

„Strefa zdrowia i sportu w galerii handlowej jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla większości klientów, którzy po treningu mogą odpocząć i odprężyć się w pasażu galerii. Klub fitness w galerii Bawełnianka powstającej w centrum miasta z pewnością spełni oczekiwania mieszkańców Bełchatowa i okolic” – mówi Krzysztof Włuka, prezes spółki Bawełnianka.


Condizione health & fitness zajmie powierzchnię ponad 900 mkw., na której dla klientów dostępna będzie między innymi sala zajęć grupowych fitness, siłownia, strefa treningów wytrzymałościowych i strefa ciężarów. Klub zapewnia również opiekę dla dzieci oraz możliwość korzystania z porad trenera personalnego. Firma Condizione zapewnia najlepszy sprzęt do ćwiczeń. Od września br. planuje powiększyć wyposażenie o najnowocześniejsze obecnie na świecie maszyny do ćwiczeń amerykańskiej marki LifeFitness. „Każde urządzenie ma wbudowany modem z indywidualnym zestawem ćwiczeń. W naszej sieci znajdą się również specjalne urządzenia, na których można wykonać 200 różnych aktywności w zależności od zaplanowanego treningu. Wystarczy założyć specjalną kamizelkę, wybrać na dotykowym ekranie partie mięśni, a maszyna sama programuje indywidualny i optymalny zestaw ćwiczeń” – podkreśla Patrycja Bartnicka, prezes klubu Condizione.

Rynek fitness w centrach handlowo-rozrywkowych ma ogromny potencjał. Dla klientów liczy się przede wszystkim dogodna lokalizacja, bezpłatne miejsca parkingowe oraz poziom świadczonych usług. Sieć Condizione health & fitness jest profesjonalną firmą z powodzeniem funkcjonującą między innymi w Galerii Piastów i Pasażu Grodzkim. Klub fitness w galerii Bawełnianka będzie pierwszą taką inicjatywą w Bełchatowie. „Galerie handlowe pełnią coraz więcej funkcji. Bawełnianka nie będzie wyłącznie centrum handlowym i usługowym. Stawiamy również w dużym stopniu na rozrywkę. Dlatego klienci będą mogli obejrzeć najnowsze premiery w kinie 3D lub spędzić aktywnie czas, korzystając z usług siłowni i klubu fitness. Nasza galeria będzie doskonałym miejscem kompleksowych zakupów, rozrywki, spotkań, relaksu w gronie rodziny i przyjaciół” – mówi Krzysztof Włuka, inwestor.

Bawełnianka powstaje w centrum Bełchatowa. Innowacyjne rozwiązania architektoniczno-budowlane zapewnią atrakcyjność wizualną, możliwość organizowania wydarzeń kulturalnych i wyjątkową atmosferę galerii. Wnętrze ozdobi fontanna kształtem i kolorystyką przypominająca charakterystyczne logo obiektu, elementy żywej zieleni oraz liczne kawiarnie i restauracje. Termin zakończenia budowy i otwarcia galerii Bawełnianka zaplanowany jest w drugiej połowie 2012 roku.
odpowiedz
Jesteś deweloperem? Dodaj bezpłatnie inwestycję.
+ Dodaj inwestycję