[Białystok] Park Handlowy "Kwadrat"

[Białystok] Park Handlowy "Kwadrat"

Białystok/Jaroszówka
REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje [Białystok] Park Handlowy "Kwadrat"

inwestorBiazet S.A.
projektantAB Architects
realizacjaI kw. 2014

O inwestycji [Białystok] Park Handlowy "Kwadrat"

Park Handlowy "Kwadrat" jest rozbudową istniejącej już galerii handlowej "Kwadrat" znajdującej się bezpośrednio przy planowanej inwestycji.
Napisz komentarz
Orzech
Duży najemca modowy zagości w parku handlowym Kwadrat

Lokal o powierzchni 2 tys. mkw. zajmie w planowanym, białostockim parku handlowym Kwadrat jeden z największych na świecie najemców modowych - pisze gazeta.pl. Inwestor projektu prowadzi także zaawansowane negocjacje z innymi firmami.

Więcej: http://www.propertynews.pl/centra-handl ... 21778.html
Orzech
Poznaj finalny projekt Parku Handlowego Kwadrat

Zakończył się proces przygotowania ostatecznej wersji projektu Parku Handlowego Kwadrat w Białystoku. Jak informują przedstawiciele inwestora, spółki Park Handlowy Kwadrat oraz Biazet, obiekt przyjął nową kolorystykę oraz szczegóły wykończenia wnętrz.

Więcej + WIZUALIZACJE: http://www.propertynews.pl/centra-handl ... 19876.html
Orzech
29 maja br. spółka Park Handlowy Kwadrat S.A. podpisała umowę z przedsiębiorstwem budowlanym Unibep S.A. na budowę Parku Handlowego Kwadrat w Białymstoku. Wartość kontraktu opiewa na blisko 85 mln zł. Będzie to największe w północno - wschodniej Polsce centrum handlowe, stanowiące połączenie galerii i parku handlowego - czytamy na portalu Propertynews.pl

pokaz-artykul.png
Orzech
[quote:31y0l36g] Unibep zawarł z Biazetem umowę na realizację za ponad 100 mln zł Parku Handlowego Kwadrat w Białymstoku

wtorek, 21 maja 2013

Unibep podpisał ze spółką Park Handlowy Kwadrat z grupy Biazet warunkową umowę na generalne wykonawstwo centrum handlowego o tej samej nazwie w Białymstoku przy ul. Generała Władysława Andersa. Kontrakt o wartości brutto ok. 104 mln zł wejdzie w życie po zaakceptowaniu go do 7 czerwca przez radę nadzorczą inwestora. W ramach przedsięwzięcia powstanie dwukondygnacyjny kompleks o powierzchni użytkowej 61,1 tys. m2, w tym ok. 45,5 tys. m2 przeznaczonej pod działalność usługową (m.in. hipermarkety OBI z 11,3 tys. m2 sali sprzedaży i Tesco Extra 8 tys. m2) i kubaturze prawie 456 tys. m3. Na parkingu przewidziano ponad 1,4 tys. miejsc postojowych. Prace, wykonywane w oparciu o projekt biura AB Architects, mają się zakończyć w listopadzie przyszłego roku.
[/quote:31y0l36g]

Żródło: PREM
Orzech
Park Handlowy Kwadat ma generalnego wykonawcę

Firma Unibep wybuduje Park Handlowy Kwadrat w Białymstoku. Obiekt ma powstać do końca listopada 2014 roku.

Więcej: http://www.propertynews.pl/centra-handl ... 16922.html
Orzech
Budowa parku handlowego Kwadrat miała ruszyć w kwietniu, ale inwestycja na terenach Biazetu i zamkniętej w styczniu galerii się przeciąga.

Na stronie internetowej parku handlowego Kwadrat widnieje informacja, że prace rozbiórkowe i budowlane rozpoczną się w kwietniu - pisze Gazeta Wyborcza.


pokaz-artykul.png
REKLAMA