[Bielany Wrocławskie] Centrum handlowe "Bielany Trade Center"

[Bielany Wrocławskie] Centrum handlowe "Bielany Trade Center"

REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje [Bielany Wrocławskie] Centrum handlowe "Bielany Trade Center"

inwestorCHH Bielany Park Sp. z o.o.
realizacjaIV kw. 2012

O inwestycji [Bielany Wrocławskie] Centrum handlowe "Bielany Trade Center"

Bielany Trade Center będzie pierwszym w południowo-zachodniej części Polski, nowoczesnym miejscem skupiającym na powierzchni 64.000 m2 kilkuset przedsiębiorców, producentów, importerów i dystrybutorów branż odzieżowych, obuwniczych, galanterii, zaopatrzenia sklepów i biur, wyposażenia wnętrz i pokrewnych, odwiedzanym przez 4.5 miliona klientów rocznie.
Napisz komentarz
Jan Augustynowski
Przypadkowo znalazłem ten wątek i zachodzę w głowę co to za centrum jest. Wiem, że temat ma długa siwą brodę i obiekt najwyraźniej już dawno stoi, ale opisy lokalizacji napawają mnie wątpliwościami. Czy chodzi o Aleję Bielany na południe od Czekoladowej, czy what??
Orzech
http://www.tuwroclaw.com/fotogaleria,no ... -3009.html
Orzech
[quote:2y0lq9p4] Na działce między ul. Tyniecką a Wrocławską ma powstać Bielany Trade Center. Obiekt o powierzchni 64 tys. m kw., który pod jednym dachem połączyć ma handel hurtowy z detalicznym. Choć przedstawiciele inwestora zapowiadali, że centrum ma nie być konkurencją dla już istniejących w pobliżu galerii i parków handlowych, ale uzupełnieniem oferty Bielan, to eksperci pozostają ostrożni przy ocenie szans powodzenia tego projektu. - Pytanie, które samo się narzuca, brzmi: czy rynek będzie w stanie wchłonąć tak dużą ilość powierzchni dostarczonej na rynek w relatywnie krótkim czasie? Jak powszechnie wiadomo, obiekty po południowej stronie ul. Czekoladowej nie cieszą się aż tak dużą popularnością. Tym bardziej może więc zaskakiwać decyzja o realizacji inwestycji w obecnych warunkach rynkowych. Nic nie jest jednak przesądzone i wiele będzie zależeć od najemców obiektu i reprezentowanych przez nich branż. Jeśli nacisk zostanie położony na funkcję handlu hurtowego, a projekt będzie umiejętnie etapowany, wówczas może się udać - prognozuje Dominik Łoś.

Bardziej optymistyczne w tonie są komentarze Zofii Stobniak. - Można przypuścić, że w najbliższej przyszłości Bielany Trade Center z taką nietypową ofertą handlową będą monopolistą w swojej niszy i w związku z tym powinny liczyć na powodzenie. Szacuje się, że rocznie kompleks Bielany Trade Center odwiedzany będzie przez 4,5 mln klientów - wskazuje.
[/quote:2y0lq9p4]
Cały tekst: http://wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,3674 ... lepy_.html
Orzech
Nowe wizualizacje, nowe informacje: http://www.bielanywroclawskie.com/2012/ ... zacje.html
Orzech
Nie miałem dziś ze sobą aparatu, ale widziałem, że chyba coś się zaczyna dziać na tej działce.
Jan Augustynowski
Przynajmniej się robi gęsto i jak się skończą działki, może zaczną wyburzać :D:D:D;)
REKLAMA