DODAJ

Centrum handlowe "Bielany Trade Center"

[Bielany Wrocławskie] Centrum handlowe "Bielany Trade Center" 29745[Bielany Wrocławskie] Centrum handlowe "Bielany Trade Center" 29746

Bielany Trade Center będzie pierwszym w południowo-zachodniej części Polski, nowoczesnym miejscem skupiającym na powierzchni 64.000 m2 kilkuset przedsiębiorców, producentów, importerów i dystrybutorów branż odzieżowych, obuwniczych, galanterii, zaopatrzenia sklepów i biur, wyposażenia wnętrz i pokrewnych, odwiedzanym przez 4.5 miliona klientów rocznie.

Szczegóły - [Bielany Wrocławskie] Centrum handlowe "Bielany Trade Center"
inwestorCHH Bielany Park Sp. z o.o.
realizacja inwestycjiIV kw. 2012
Jan Augustynowski 18.02.2020, godz. 11:19
Przypadkowo znalazłem ten wątek i zachodzę w głowę co to za centrum jest. Wiem, że temat ma długa siwą brodę i obiekt najwyraźniej już dawno stoi, ale opisy lokalizacji napawają mnie wątpliwościami. Czy chodzi o Aleję Bielany na południe od Czekoladowej, czy what??
odpowiedz
Orzech 27.02.2013, godz. 23:26
[quote:2y0lq9p4] Na działce między ul. Tyniecką a Wrocławską ma powstać Bielany Trade Center. Obiekt o powierzchni 64 tys. m kw., który pod jednym dachem połączyć ma handel hurtowy z detalicznym. Choć przedstawiciele inwestora zapowiadali, że centrum ma nie być konkurencją dla już istniejących w pobliżu galerii i parków handlowych, ale uzupełnieniem oferty Bielan, to eksperci pozostają ostrożni przy ocenie szans powodzenia tego projektu. - Pytanie, które samo się narzuca, brzmi: czy rynek będzie w stanie wchłonąć tak dużą ilość powierzchni dostarczonej na rynek w relatywnie krótkim czasie? Jak powszechnie wiadomo, obiekty po południowej stronie ul. Czekoladowej nie cieszą się aż tak dużą popularnością. Tym bardziej może więc zaskakiwać decyzja o realizacji inwestycji w obecnych warunkach rynkowych. Nic nie jest jednak przesądzone i wiele będzie zależeć od najemców obiektu i reprezentowanych przez nich branż. Jeśli nacisk zostanie położony na funkcję handlu hurtowego, a projekt będzie umiejętnie etapowany, wówczas może się udać - prognozuje Dominik Łoś.

Bardziej optymistyczne w tonie są komentarze Zofii Stobniak. - Można przypuścić, że w najbliższej przyszłości Bielany Trade Center z taką nietypową ofertą handlową będą monopolistą w swojej niszy i w związku z tym powinny liczyć na powodzenie. Szacuje się, że rocznie kompleks Bielany Trade Center odwiedzany będzie przez 4,5 mln klientów - wskazuje.
[/quote:2y0lq9p4]
Cały tekst: http://wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,3674 ... lepy_.html
odpowiedz
Orzech 26.04.2012, godz. 00:32
Nowe wizualizacje, nowe informacje: http://www.bielanywroclawskie.com/2012/ ... zacje.html
odpowiedz
Orzech 13.02.2012, godz. 17:41
Nie miałem dziś ze sobą aparatu, ale widziałem, że chyba coś się zaczyna dziać na tej działce.
odpowiedz
Jan Augustynowski 17.01.2012, godz. 23:09
Przynajmniej się robi gęsto i jak się skończą działki, może zaczną wyburzać :D:D:D;)
odpowiedz
Orzech 16.01.2012, godz. 18:26
No wiesz, liczyłem na przynajmniej taką jakość, jak Futura Park na ul Granicznej :)
odpowiedz
Jan Augustynowski 15.01.2012, godz. 23:14
A czego innego można się spodziewać w tej lokalizacji :D Spójrz dookoła, tylko Black Red White coś kombinował, reszta blacha :)
odpowiedz
Orzech 13.01.2012, godz. 23:07
Pół roku na budowę takiego centrum? To w takim razie bezie chyba najzwyklejszy w świecie blaszak - o jak najprostszej, modułowej konstrukcji :(
odpowiedz
Kajtman 13.01.2012, godz. 13:28
Na przełomie marca i kwietnia br. rozpocznie się budowa centrum handlowego Bielany Trade Center w Bielanach Wrocławskich. - To ekspresowa budowa - przez kilka miesięcy na placu budowy będzie jednocześnie pracować kilkuset robotników. Zależy nam na tym, by obiekt był gotowy jak najszybciej. Szacujemy, że prace zakończą się we wrześniu 2012 roku - informuje Łukasz Opałek, leasing manager Bielany Trade Center.

pokaz-artykul.png
odpowiedz
Jesteś deweloperem? Dodaj bezpłatnie inwestycję.
+ Dodaj inwestycję