W październiku ruszy Bielany Trade Center

W październiku ruszy Bielany Trade Center

Wrocław
REKLAMA

Nowoczesne wielobranżowe centrum handlu detalicznego i hurtowego zostanie otwarte na Bielanach Wrocławskich pod koniec 2012 r. Swoje lokale umieści tam blisko 700 przedsiębiorców, producentów i importerów. Oprócz tego znajdziemy tam m.in. myjnię samochodową, oddziały bankowe i punkty gastronomiczne.

Powierzchnia całkowita Bielany Trade Center to prawie 64 tys. mkw. - według szacunków inwestora, centrum rocznie może odwiedzić nawet 4,5 mln klientów.

BTC będzie usytuowane u zbiegu ulic Magazynowej i Handlowej na Bielanach Wrocławskich. Ma stać się największym w regionie miejscem spotkań producentów, importerów, hurtowników i sprzedawców związanych z modą, wyposażeniem wnętrz czy zaopatrzeniem sklepów.

Budowę centrum podzielono na trzy etapy. W pierwszym powstanie 236 lokali przeznaczonych pod handel hurtowy (o łącznej powierzchni prawie 18,4 tys. mkw.). W drugim dołączy do nich 155 sklepów (o pow. również przekraczającej 18 tys. mkw.), w których znajdą się punkty detaliczne i outlety.

Dwa pierwsze etapy zakończą się jeszcze w tym roku, natomiast w 2013 r. gotowa będzie ostatnia część inwestycji - w planach jest 324 lokali o powierzchni ponad 26 tys. mkw.

W części hurtowej standardowe lokale będą mieć od 32 do 90 mkw., natomiast powierzchnia punktów handlu detalicznego to od 45 do 221 mkw. Na terenie centrum do dyspozycji klientów będzie prawie 900 miejsc parkingowych.

Otwarcie centrum zaplanowano na październik 2012 r. Kampania reklamowa Bielany Trade Center obejmie oprócz naszego kraju również Czechy i Niemcy.

REKLAMA
Autor: Tomek Matejuk

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA