[Bielany Wrocławskie] "Ogrody Bielańskie"

[Bielany Wrocławskie] "Ogrody Bielańskie"

REKLAMA

O inwestycji [Bielany Wrocławskie] "Ogrody Bielańskie"

Chcielibyśmy zaprosić Państwa do Ogrodów Bielańskich – inwestycji położonej w cichej i spokojnej okolicy w otoczeniu niskiej zabudowy o charakterze willowym. Niewielkie, kameralne osiedle zostało zaprojektowane tak, aby przyszli mieszkańcy mogli znaleźć spokój i odpoczynek po dniu wypełnionym pracą. Wypoczynkowi sprzyjają rozległe ogrody przylegające do mieszkań parterowych oraz tarasy na wyższych kondygnacjach.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów wyposażyliśmy osiedle w szereg udogodnień m.in. w niezależny od ciepłowni miejskiej, system ogrzewania, oraz system monitorujący inwestycję. Wszystkie parkingi osiedlowe znajdują się w podziemnym garażu, do którego prowadzą ciche i szybkie windy z każdego budynku. Rozwiązanie takie ułatwi komunikację i wpłynie korzystnie na bezpieczeństwo najmłodszych mieszkańców naszego osiedla. Również z myślą o nich zaplanowano plac zabaw.
 
Każde mieszkanie dysponuje balkonem lub tarasem, do mieszkań parterowych natomiast przylegają ogródki. Do każdego lokalu mieszkalnego przydzielone zostało pomieszczenie gospodarcze usytuowane na poziomie garaży.

Więcej informacji: www.ogrodybielanskie.pl

Opinie o [Bielany Wrocławskie] "Ogrody Bielańskie"

Napisz komentarz
Orzech
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Jan Augustynowski
22862_1000x.jpg22863_1000x.jpg22864_1000x.jpg
0
Zaloguj aby dodać komentarz
anubis
thumb_654x480,add_to5logo,762-wiz_ubm_polska_ogrody_bielanskie_3.jpg
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA