[Bielany Wrocławskie] Osiedle Kameralne

REKLAMA

O inwestycji [Bielany Wrocławskie] Osiedle Kameralne

Nasza inwestycja to nowe osiedle zlokalizowane w centralnej części Bielan Wrocławskich, w odległości 15min. samochodem od Wrocławskiego Rynku. W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajdują się szkoła, przedszkole, apteka, przychodnia lekarska, osiedlowy sklep spożywczy oraz przystanek komunikacji miejskiej. W odległości 5 min. od osiedla zlokalizowany jest największy w Polsce kompleks handlowo- usługowy. Bielany to miejsce z dogodnym dojazdem do tras międzynarodowych na Berlin, Pragę czy Wiedeń i tras krajowych na Kraków, Kłodzko, Jelenią Górę i Legnicę. W odległości 5 min. znajduje się Gmina Kobierzyce, gdzie zlokalizowanych jest najwięcej w Polsce zagranicznych inwestycji. Bliskość terenów rekreacyjnych (m.in. Wrocławski Tor Wyścigów Konnych na Partynicach, Aquapark Wrocław) jak również szybki wyjazd z miasta ułatwią aktywny wypoczynek i weekendowe wyprawy.
Napisz komentarz
Orzech
Jan Augustynowski
Orzech
Osiedle Kameralne


Opis inwestycjiOsiedle Kameralne to nowe osiedle, w którego skład wchodzą 4 budynki.
Oferujemy Państwu osiem apartamentów o powierzchni 96,07 m2 i

osiem o powierzchni 170,93 m2.Apartamenty na parterze składają się z trzech pokoi, salonu, aneksu kuchennego wraz ze spiżarnią, łazienką i WC. Mieszkańcy parteru posiadają do dyspozycji własny ogród do którego prowadzą schody z przestronnego tarasu.
W piwnicy budynku znajduje się komórka lokatorska z miejscem na rowery i kotłownia wraz z piecem gazowym. Do apartamentu przydzielone są dwa miejsca postojowe na zewnątrz budynku.Całkowita powierzchnia tych mieszkań wraz z tarasem i pomieszczeniami w piwnicy wynosi 115,54 m2.Na pierwszym piętrze usytuowane są apartamenty dwupoziomowe dla osób ceniących sobie przestrzeń. Z salonu połączonego z jadalnią wychodzi się na duży taras, pozwalający na popołudniowy relaks. Pierwszy poziom to oprócz salonu i jadalni duża łazienka, WC i dwie sypialnie. Jedna z sypialni posiada własny mniejszy balkon.

Powierzchnia całkowita tego poziomu wraz z tarasami wynosi 109,94 m2.
Drugi poziom apartamentu to trzy sypialnie w tym dwie z własnym balkonem i łazienka.
Cały poziom schładza instalacja schładzająca. Powierzchnia całkowita tego poziomu wraz z tarasami wynosi 92,59 m2.
Apartamenty górne mogą docelowo pełnić funkcję mieszkania dwupokoleniowego. Istnieje możliwość wydzielenia poddasza jako niezależnego mieszkania.

Do dyspozycji mieszkańców apartamentów dwupoziomowych są w obrębie pierwszej kondygnacji trzy miejsca garażowe, pomieszczenie gospodarcze i kotłownia z piecem gazowym.


W każdym mieszkaniu istnieje możliwość podłączenia kominka.
Na terenie osiedla znajduje się wydzielony plac zabaw dla dzieci i miejsce popołudniowych spotkań grilowych dla jego mieszkańców.
Całość osiedla będzie ogrodzona i monitorowana.W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajdują się szkoły, przedszkola, apteka, przychodnia lekarska, osiedlowy sklep spożywczy oraz przystanek komunikacji miejskiej.
Osiedle zostało zaprojektowane z myślą o osobach ceniących sobie bezpieczeństwo, nowoczesność oraz komfort i kameralną atmosferę.
Zaletą naszej inwestycji są niezwykle atrakcyjne ceny oraz możliwość zamieszkania z dala od miejskiego zgiełku.
Lokalizacja Osiedla w centralnej części Bielan zapewnia szybki dojazd do centrum Wrocławia oraz do największego w Polce kompleksu handlowo- usługowego.
W pobliżu znajdują się również tereny rekreacyjne (m.in. Wrocławski Tor Wyścigów Konnych na Partynicach, Aquapark Wrocław), jest to również miejsce ułatwiające aktywny wypoczynek i weekendowe wyprawy.
Całość Osiedla utrzymana jest w nowoczesnej architekturze oraz tradycyjnych technologiach. Dobór wysokiej jakości materiałów gwarantuje utrzymanie wysokiego standardu.


Etapy i czas realizacjiPlanowany początek inwestycji przypada na koniec trzeciego kwartału 2008r, a oddanie gotowych mieszkań przewidujemy na czwarty kwartał 2009 roku. Wszystkie budynki zostaną oddane do użytkowania w tym samym czasie, wraz z całą infrastrukturą osiedlową.
Poszczególne etapy inwestycji będziemy Państwu na bieżąco pokazywać na naszej stronie.Przyjmowanie rezerwacji na wybrane przez Państwa apartamenty rozpoczynamy od 15 lipca 2008. Na etapie rezerwacji nie pobieramy żadnych wpłat.


Umowy przedwstępne z wpłatą 10% wartości apartamentów planujemy podpisywać od września 2008r.
REKLAMA