[Bielany Wrocławskie] Osiedle "Delarte Bielany"

[Bielany Wrocławskie] Osiedle "Delarte Bielany"

REKLAMA

O inwestycji [Bielany Wrocławskie] Osiedle "Delarte Bielany"

Z dala od zgiełku miasta a jednocześnie w bliskiej odległości do głównych traktów komunikacyjnych, w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji – na Bielanach Wrocławskich powstanie kameralne Osiedle 28 unikatowych domów – DELARTE firmy Art.-Deweloper. Osiedle DELARTE będzie się wyróżniało unikatową technologią tworzenia oraz oryginalną formą architektoniczną, która jest nieodzownym elementem każdej inwestycji realizowanej przez Art.-Deweloper. Nowoczesna zabudowa apartamentów DELARTE została zlokalizowana jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji na Bielanach Wrocławskich przy ul. Sosnowej – synonimie luksusu, spokoju, w otoczeniu malowniczej szaty roślinnej. Chcąc dać naszym Klientom wszystko czego sami oczekiwalibyśmy od kupowanych przez nas domów inwestycja delARTe posiada niespotykane dotychczas rozwiązania dla domów, m.in.: 28 metrowy dwustanowiskowy garaż z miejscem dla pasjonatów majsterkowania oraz pawlaczami, które z powodzeniem pomieszczą wszystkie sprzęty sportowe. Jednak Osiedle DELARTE to nie tylko dogodna lokalizacja i niespotykany design to przede wszystkim funkcjonalne wnętrza.
Staranne zaprojektowanie każdego z 28 domów o zróżnicowanej wielkości między 134 a 176 m2 gwarantuje wszystkim mieszkańcom komfort i wygodę o jakiej zawsze marzyli. W każdym z tych komfortowych lokum znajduje się wysoki na prawie trzy metry słoneczne salony z okazałymi oknami, które są bezpośrednim łącznikiem pomiędzy funkcjonalną kuchnią a kameralnym i idealnym do wypoczynku ogrodem. Niewątpliwie każdy z naszych domowników znajdzie swój azyl i doskonałe miejsce do odpoczynku w jednej z trzech lub w zależności od segmentu czterech przestronnych sypialni oraz łazience na piętrze. Unikalną częścią domów jest 28 metrowy garaż w bryle budynku, który pozwala z powodzeniem na zaparkowanie dwóch samochodów oraz dogodne rozmieszczenie sprzętów sportowych. Warto wspomnieć, że wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom naszych Klientów na osiedlu zostały zaprojektowane trzy typy funkcjonalnych i komfortowych domów z ogrodami, które różnią się między sobą metrażem, ilością sypialni oraz układem funkcjonalnym.
Segmenty wewnętrzne 134 metrowe dwupoziomowe domy - na parterze znajduje się komfortowy salon z aneksem kuchennym z bezpośrednim wyjściem na kameralny, idealny do wypoczynku ogród. Na piętrze zaprojektowano się 3 komfortowe sypialnie oraz przestronną łazienkę. W bryle budynku znajduje się ponadto 28-metrowy dwustanowiskowy garaż, w którym z powodzeniem zaparkują Państwo 2 samochody lub jeden i stworzą kącik małego majsterkowicza lub miejsce dla sprzętów sportowych. Dla osób, które potrzebują większej przestrzeni zostały zaprojektowane 4 segmenty o wielkości - 140 m2. Na parterze znajduje się pokój z bezpośrednim wyjściem na ogród, który można dowolnie zaadaptować na pokój zabaw dla dzieci, chill-out room, sypialnie z bezpośrednim wyjściem na ogród. Na piętrze znajduje się salon z dużą kuchnią, którą można zostawić otwartą na salon lub zamknąć (wedle uznania). Na drugim piętrze znajdują się 3 sypialnie oraz łazienka. Na parterze znajduje się również 27-metrowy garaż w bryle budynku. Dla osób, które potrzebują dużo przestrzeni i cenią sobie wysoki komfort użytkowania domu zaprojektowaliśmy 176 metrowe domy. Parter stanowi 30 metrowy salon z zamkniętą kuchnią i bezpośrednim wyjściem na ogród. Na piętrze znajdować się będą 4 duże sypialnie. Do dwóch z nich zostały zaprojektowane osobne garderoby. Unikatową częścią tego segmentu jest apartament z łazienką oraz garderobą, który może stanowić rewelacyjne rozwiązanie dla Rodziców, którzy chcą zachować odrobinę prywatności i stworzyć w domowym zaciszu miejsce tylko dla siebie. Dla pozostałych domowników na piętrze została zaprojektowana wygodna i ergonomiczna łazienka z wanną oraz prysznicem. Dla większej satysfakcji użytkowników zaprojektowano specjalne pomieszczenie, które można zaadaptować na przestronną pralnię z suszarnią dzięki czemu w łazienkach pozostanie więcej nieskrępowanego praniem miejsca.   Opis pochodzi ze strony dewelopera: http://www.art-deweloper.pl/oferta/osiedle-delarte-bielany/o-inwestycji

Opinie o [Bielany Wrocławskie] Osiedle "Delarte Bielany"

Napisz komentarz
Orzech
PUM wyciśnięty z działki na maxa :)
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Jan Augustynowski
170643_1000x.jpg170644_1000x.jpg170645_1000x.jpg170646_1000x.jpg170647_1000x.jpg170648_1000x.jpg170649_1000x.jpg170650_1000x.jpg170651_1000x.jpg
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Jan Augustynowski
Z dala od zgiełku miasta a jednocześnie w bliskiej odległości do głównych traktów komunikacyjnych, w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji – na Bielanach Wrocławskich powstanie kameralne Osiedle  28 unikatowych domów – DELARTE firmy Art.-Deweloper. Osiedle DELARTE będzie się wyróżniało unikatową technologią tworzenia oraz oryginalną formą architektoniczną, która jest nieodzownym elementem każdej inwestycji realizowanej przez Art.-Deweloper.
Nowoczesna zabudowa apartamentów DELARTE została zlokalizowana  jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji na Bielanach Wrocławskich przy ul. Sosnowej – synonimie luksusu, spokoju, w otoczeniu malowniczej szaty roślinnej.
Chcąc dać naszym Klientom wszystko czego sami oczekiwalibyśmy od kupowanych przez nas domów inwestycja delARTe posiada niespotykane dotychczas rozwiązania dla domów , m.in.: 28 metrowy dwustanowiskowy garaż z miejscem dla pasjonatów majsterkowania oraz pawlaczami, które z powodzeniem pomieszczą wszystkie sprzęty sportowe.
Jednak Osiedle DELARTE to nie tylko dogodna lokalizacja i niespotykany design to przede wszystkim funkcjonalne wnętrza.

Staranne zaprojektowanie każdego z 28 domów o zróżnicowanej wielkości między 134 a 176 m2 gwarantuje wszystkim mieszkańcom komfort i wygodę o jakiej zawsze marzyli. W każdym z tych komfortowych lokum znajduje się wysoki na prawie trzy metry słoneczne salony z okazałymi oknami, które są bezpośrednim łącznikiem pomiędzy funkcjonalną kuchnią a kameralnym i idealnym do wypoczynku ogrodem.
Niewątpliwie każdy z naszych domowników znajdzie swój azyl i doskonałe miejsce do odpoczynku w jednej z trzech lub w zależności od segmentu czterech przestronnych sypialni oraz łazience na piętrze. Unikalną częścią domów jest 28 metrowy garaż w bryle budynku, który pozwala z powodzeniem na zaparkowanie dwóch samochodów oraz dogodne rozmieszczenie sprzętów sportowych.
Warto wspomnieć, że wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom naszych Klientów na osiedlu zostały zaprojektowane trzy typy funkcjonalnych i komfortowych domów z ogrodami, które różnią się między sobą metrażem, ilością sypialni oraz układem funkcjonalnym.

Segmenty wewnętrzne 134 metrowe dwupoziomowe domy - na parterze znajduje się komfortowy salon z aneksem kuchennym z bezpośrednim wyjściem na kameralny, idealny do wypoczynku ogród. Na piętrze zaprojektowano się 3 komfortowe  sypialnie oraz przestronną łazienkę. W bryle budynku znajduje się ponadto 28-metrowy dwustanowiskowy garaż, w którym z powodzeniem zaparkują Państwo 2 samochody lub jeden i stworzą kącik małego majsterkowicza lub miejsce dla sprzętów sportowych.
Dla osób, które potrzebują większej przestrzeni zostały zaprojektowane 4 segmenty o wielkości -  140 m2. Na parterze znajduje się pokój z bezpośrednim wyjściem na ogród, który można dowolnie zaadaptować na pokój zabaw dla dzieci, chill-out room, sypialnie z bezpośrednim wyjściem na ogród. Na piętrze znajduje się salon z dużą kuchnią, którą można zostawić otwartą na salon lub zamknąć (wedle uznania). Na drugim piętrze znajdują się 3 sypialnie oraz łazienka. Na parterze znajduje się również 27-metrowy garaż w bryle budynku.
Dla osób, które potrzebują dużo przestrzeni i cenią sobie wysoki komfort użytkowania domu zaprojektowaliśmy 176 metrowe domy. Parter stanowi 30 metrowy salon z zamkniętą kuchnią i bezpośrednim wyjściem na ogród. Na piętrze znajdować się będą 4 duże sypialnie. Do dwóch z nich zostały zaprojektowane osobne garderoby. Unikatową częścią tego segmentu jest apartament  z łazienką oraz garderobą, który może stanowić rewelacyjne rozwiązanie dla Rodziców, którzy chcą zachować odrobinę prywatności  i stworzyć w domowym zaciszu miejsce tylko dla siebie. Dla pozostałych domowników na piętrze została zaprojektowana wygodna i ergonomiczna łazienka z wanną oraz prysznicem.
Dla większej satysfakcji użytkowników zaprojektowano specjalne pomieszczenie, które można zaadaptować na przestronną pralnię z suszarnią dzięki czemu w łazienkach pozostanie więcej nieskrępowanego praniem miejsca.
 
Opis pochodzi ze strony dewelopera: http://www.art-deweloper.pl/oferta/osie ... inwestycji
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA