DODAJ

Galeria Kujawska

[Bydgoszcz] Galeria Kujawska 22193[Bydgoszcz] Galeria Kujawska 22194
ECE Projektmanagement Polska Sp. z o.o., Galeria Kujawska Sp. z o.o. realizuje w mieście Bydgoszcz inwestycję Galeria Kujawska. Oddanie do użytku odbyło się III kw. 2014 roku
Szczegóły - [Bydgoszcz] Galeria Kujawska
inwestorECE Projektmanagement Polska Sp. z o.o. Galeria Kujawska Sp. z o.o.
realizacja inwestycjiIII kw. 2014
yodciak 12.05.2019, godz. 22:02
czesc
odpowiedz
Orzech 13.03.2014, godz. 11:34
PBG sprzedaje teren pod galerię handlową za 130 mln zł

Galeria Kujawska Nova - spółka, którą PBG kontroluje poprzez zależny PBG Dom - podpisała z ECE Projektmanagement Polska warunkową umowę sprzedaży nieruchomości w Bydgoszczy, na której ma powstać centrum handlowe. Wartość transakcji ma wynieść 130,5 mln zł brutto.

Więcej: http://budownictwo.wnp.pl/pbg-sprzedaje ... 1_0_0.html
odpowiedz
Kajtman 16.05.2012, godz. 16:40
Sprzedaż zbędnych aktywów przez PBG się opóźnia. Spółka otrzymuje oferty, ale są one niesatysfakcjonujące. W tegorocznym budżecie grupa budowlana założyła jedynie sprzedaż Galerii Kujawskiej - poinformowali przedstawiciele spółki.

"Nasz budżet na ten rok zakłada sprzedaż jedynie Galerii Kujawskiej, która ma być sfinalizowana w trzecim kwartale. Nie uwzględniamy innych transakcji, bo nie mamy co do nich pewności" - powiedział wiceprezes PBG Przemysław Szkudlarczyk.

pokaz-artykul.png
odpowiedz
Kajtman 28.03.2012, godz. 11:25
Galeria Kujawska, spółka z grupy PBG, ma przedwstępną umowę sprzedaży nieruchomości za 122 mln zł i otrzymała zaliczkę. Finalizacja umowy spodziewana jest w najbliższych miesiącach. PBG podpisało też umowę z doradcą w procesie sprzedaży biurowca w Poznaniu i ma informację kupujących o zainteresowaniu - poinformowała PAP Kinga Banaszak-Filipiak, szefowa komunikacji PBG.

- Spółka Galeria Kujawska podpisała warunkową umowę przedwstępną sprzedaży o wartości 122 mln zł. Otrzymała zaliczkę.

pokaz-artykul.png
odpowiedz
MatKoz 13.01.2012, godz. 10:43
Budowa Galerii Kujawskiej w Bydgoszczy najprawdopodobniej ruszy jesienią 2012 roku. Jak informuje Rafał Pruba, dyrektor działu wynajmu spółki ECE Projektmanagement Polska, która jest inwestorem tego projektu, jest duże zainteresowanie tą inwestycją ze strony najemców.

Projekt Galerii Kujawskiej będzie prezentowany podczas najbliższego Shopping Center Business Forum, które odbędzie się 14 lutego 2012 roku w Warszawie.

pokaz-artykul.png
odpowiedz
MatKoz 09.01.2012, godz. 10:23
ECE Projektmanagement Polska, inwestor Galerii Kujawskiej w Bydgoszczy, podczas najbliższego Shopping Center Business Forum, która odbędzie się 14 lutego 2012 roku w Warszawie, będzie prezentował projekt Galerii Kujawskiej.

Investor wystąpił już o decyzję środowiskową dotyczącą realizacji tego obiektu.

pokaz-artykul.png
odpowiedz
Kajtman 25.10.2011, godz. 13:36
Spółka deweloperska ECE wystawiła na sprzedaż działkę po byłych zakładach Befana w Bydgoszczy u zbiegu ulic Focha i Marcinkowskiego. Pierwotnie miała tu powstać galeria handlowo-rozrywkowa, ale jak donosi serwis zyciebydgoszczy.pl, taka inwestycja w okolicy opery mogłaby zakończyć się paraliżem komunikacyjnym. ECE zbuduje Galerię Kujawską w innym miejscu - na terenie byłych zakładów graficznych ORTIS przy ul. Wojska Polskiego.

pokaz-artykul.png
odpowiedz
Orzech 12.10.2011, godz. 12:08
Ruszyły prace rozbiórkowe obiektów zlokalizowanych na terenie byłych zakładów graficznych Ortis w Bydgoszczy. W ten sposób ECE Projektmanagement przygotowuje teren pod budowę nowego obiektu handlowego - Galerii Kujawskiej.pokaz-artykul.png
odpowiedz
Kajtman 11.10.2011, godz. 17:06
Rozpoczęły się prace rozbiórkowe obiektów zlokalizowanych na terenie byłych zakładów graficznych ORTIS przy ul. Wojska Polskiego w Bydgoszczy. Na działce kontrolowanej przez spółkę zależną PBG SA, firma deweloperska ECE Projektmanagement postawi centrum handlowe - Galeria Kujawska.

Nieruchomość, po opuszczeniu przez spółkę ORTIS SA, została ostatecznie przejęta przez właściciela - firmę Galeria Kujawska Sp. z o.o. Galeria Kujawska już w marcu b.r. uzyskała pozwolenie na przeprowadzenie prac rozbiórkowych.

pokaz-artykul.png
odpowiedz
Jesteś deweloperem? Dodaj bezpłatnie inwestycję.
+ Dodaj inwestycję