[Bydgoszcz] Galeria Kujawska

[Bydgoszcz] Galeria Kujawska

Bydgoszcz/Wzgórze Wolności
REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje [Bydgoszcz] Galeria Kujawska

O inwestycji [Bydgoszcz] Galeria Kujawska

W Bydgoszczy powstaje Galeria Kujawska.
Napisz komentarz
yodciak
czesc
Orzech
PBG sprzedaje teren pod galerię handlową za 130 mln zł

Galeria Kujawska Nova - spółka, którą PBG kontroluje poprzez zależny PBG Dom - podpisała z ECE Projektmanagement Polska warunkową umowę sprzedaży nieruchomości w Bydgoszczy, na której ma powstać centrum handlowe. Wartość transakcji ma wynieść 130,5 mln zł brutto.

Więcej: http://budownictwo.wnp.pl/pbg-sprzedaje ... 1_0_0.html
Kajtman
Sprzedaż zbędnych aktywów przez PBG się opóźnia. Spółka otrzymuje oferty, ale są one niesatysfakcjonujące. W tegorocznym budżecie grupa budowlana założyła jedynie sprzedaż Galerii Kujawskiej - poinformowali przedstawiciele spółki.

"Nasz budżet na ten rok zakłada sprzedaż jedynie Galerii Kujawskiej, która ma być sfinalizowana w trzecim kwartale. Nie uwzględniamy innych transakcji, bo nie mamy co do nich pewności" - powiedział wiceprezes PBG Przemysław Szkudlarczyk.

pokaz-artykul.png
Kajtman
Galeria Kujawska, spółka z grupy PBG, ma przedwstępną umowę sprzedaży nieruchomości za 122 mln zł i otrzymała zaliczkę. Finalizacja umowy spodziewana jest w najbliższych miesiącach. PBG podpisało też umowę z doradcą w procesie sprzedaży biurowca w Poznaniu i ma informację kupujących o zainteresowaniu - poinformowała PAP Kinga Banaszak-Filipiak, szefowa komunikacji PBG.

- Spółka Galeria Kujawska podpisała warunkową umowę przedwstępną sprzedaży o wartości 122 mln zł. Otrzymała zaliczkę.

pokaz-artykul.png
MatKoz
Budowa Galerii Kujawskiej w Bydgoszczy najprawdopodobniej ruszy jesienią 2012 roku. Jak informuje Rafał Pruba, dyrektor działu wynajmu spółki ECE Projektmanagement Polska, która jest inwestorem tego projektu, jest duże zainteresowanie tą inwestycją ze strony najemców.

Projekt Galerii Kujawskiej będzie prezentowany podczas najbliższego Shopping Center Business Forum, które odbędzie się 14 lutego 2012 roku w Warszawie.

pokaz-artykul.png
MatKoz
ECE Projektmanagement Polska, inwestor Galerii Kujawskiej w Bydgoszczy, podczas najbliższego Shopping Center Business Forum, która odbędzie się 14 lutego 2012 roku w Warszawie, będzie prezentował projekt Galerii Kujawskiej.

Investor wystąpił już o decyzję środowiskową dotyczącą realizacji tego obiektu.

pokaz-artykul.png
REKLAMA