[Bydgoszcz] IKEA

[Bydgoszcz] IKEA

Bydgoszcz/Brdyujście/Mariana Rejewskiego
REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje [Bydgoszcz] IKEA

inwestorIKEA Property Poland Sp. z o.o.
realizacjaII kw. 2015
wykonawcaBudimex S.A.

O inwestycji [Bydgoszcz] IKEA

Szwedzki market IKEA w Bydgoszczy
Napisz komentarz
werahe
czesc
arielbas
xxx
Kajtman
Nowy artykuł dotyczący [Bydgoszcz] IKEA [Bydgoszcz] Bydgoska IKEA przyjęła pierwszych klientów
Orzech
Postępują prace przy budowie IKEA w Bydgoszczy

Trzypiętrowy sklep o powierzchni ok. 30 tys. m kw., wraz z magazynem i parkingiem na ponad 1100 miejsc, powstaje na działce położonej przy skrzyżowaniu ulic Fordońskiej i Łowickiej. Generalnym wykonawcą nowego sklepu IKEA jest firma Budimex. Otwarcie planowane jest na drugą połowę 2015 roku.

Więcej: http://www.propertydesign.pl/architektu ... ,2586.html
Orzech
Szwedzka firma Ikea wbrew wcześniejszym zapowiedziom wstrzymała się z rozpoczęciem budowy sklepu w Bydgoszczy - informuje gazeta.pl.

Szwedzki koncern przez ostatnie miesiące kompletował wszystkie pozwolenia na budowę, pozyskiwał grunty niezbędne do rozpoczęcia prac i czekał na uprawomocnienie się decyzji, bez których nie można zacząć robót - przypomina gazeta. Kiedy te wszystkie warunki zostały spełnione i budynek mógł zacząć powstawać, Ikea niespodziewanie wstrzymała się z inwestowaniem w Bydgoszczy.


pokaz-artykul.png
Kajtman
Po 10 latach od pierwszych planów powstania Ikei w Bydgoszczy jest już pewne, że budowa ruszy już wkrótce. Szwedzki market ma zostać otwarty jesienią 2011 roku.

Ikea poradziła już sobie z przejęciem wszystkich gruntów niezbędnych do budowy. Udało się też zakończyć spory z sąsiadami działek, na których stanie sklep - to były ostatnie przeszkody w batalii o rozpoczęcie budowy.

pokaz-artykul.png
REKLAMA