[Bydgoszcz] Park Aktywnej Rehabilitacji i Sportu

[Bydgoszcz] Park Aktywnej Rehabilitacji i Sportu

Bydgoszcz/Eskulapa
REKLAMA

O inwestycji [Bydgoszcz] Park Aktywnej Rehabilitacji i Sportu

Park Aktywnej Rehabilitacji i Sportu przy Centrum Onkologii im. prof. F. Łukaszczyka w Bydgoszczy
Napisz komentarz
Kajtman
Centrum Onkologii w Bydgoszczy zmieniło się w ogromny plac budowy. W szybkim tempie powstaje Innowacyjne Forum Medyczne przy ul. I. Romanowskiej, a obok buduje się nowy obiekt Polikliniki Centrum. W 2015 r. rozpocznie się też budowa Centrum Paraolimpijskiego.

Nowa poliklinika, w której mieścić mają się przychodnie jest zaprojektowana tak, by osoby oczekujące na wizytę czuły się komfortowo. Każdy gabinet będzie wyposażony w oddzielną minipoczekalnię.

Przy Poliklinice Centrum powstanie również duży parking mieszczący 250 pojazdów.

pokaz-artykul.png
Kajtman
Zakończył się pierwszy etap budowy Parku Aktywnej Rehabilitacji i Sportu przy Centrum Onkologii. Pacjenci mogą już korzystać z Zakładu Rehabilitacyjnego. Basen i sale konferencyjne będą gotowe do końca roku.

pokaz-artykul.png
MatKoz
Dźwigi, koparki, wywrotki, robotnicy przenoszący materiały, czyli jak powstaje centrum rehabilitacji

Centrum Onkologii jest ogromnym placem budowy: powstaje Park Aktywnej Rehabilitacji i Sportu, modernizowane są oddziały i blok żywieniowy. Zakończenie budowy Parku Aktywnej Rehabilitacji i Sportu zaplanowano na grudzień 2012 roku.

pokaz-artykul.png
Kajtman
Postępują prace na budowie Parku Aktywnej Rehabilitacji i Sportu w bydgoskim Centrum Onkologii. Z konstrukcji żelbetowych wyłania się między innymi kształt niecki przyszłego basenu pływackiego.

Pierwsi pacjenci skorzystają z niego za rok. Zaprojektowany z rozmachem park rehabilitacji, pierwszy taki kompleks w województwie, służyć będzie rekonwalescentom oraz osobom niepełnosprawnym, w tym niepełnosprawnym sportowcom.

pokaz-artykul.png
Kajtman
22908_1000x.jpg


22909_1000x.jpg


22910_1000x.jpg


22911_1000x.jpg


22912_1000x.jpg
Kajtman
W Bydgoszczy powstaje Park Aktywnej Rehabilitacji i Sportu przy Centrum Onkologii im. prof. F. Łukaszczyka.
REKLAMA