[Bydgoszcz] Wojewódzki Szpital Dziecięcy

[Bydgoszcz] Wojewódzki Szpital Dziecięcy

Bydgoszcz/Skrzetusko
REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje [Bydgoszcz] Wojewódzki Szpital Dziecięcy

inwestorKujawsko-Pomorskie Inwestycje Medyczne
realizacjaII kw. 2013
wykonawcaBudimex S.A.

O inwestycji [Bydgoszcz] Wojewódzki Szpital Dziecięcy

Rozbudowa i modernizacja Wojewódzkiego Szpitala Dziecięcego w Bydgoszczy
Napisz komentarz
Maciej Matuszewski
Budynek ładny, nowoczesny i dobrze wyposażony. Tylko, że usługi na NFZ. A co za tym idzie często nie świadczone najlepiej. Dużo opinii można znaleźć tu: https://swiatprzychodni.pl/osrodki/wojewodzki-szpital-dzieciecy-im-j-brudzinskiego-w-bydgoszczy/ .
hjeka
Pinacolada
Po kilku latach od oddania inwestycji szpital prezentuje się świetnie, jest tez dobrze wyposażony i funkcjonuje tam wiele oddziałów http://www.medbiz.pl/wojewodzki-szpital-dzieciecy-im-j-brudzinskiego-w-bydgoszczy-bydgoszcz/. Byłam tam z synem i zwróciłam uwagę na solidne wykonanie budynku. Orientuje się ktoś jak ma się sprawa innych szpitali, czy dorośli też będą mieli szansę leczyć się w bardziej przyzwoitych ośrodkach?
Jan Augustynowski
42579_1000x.jpg
Grizzly
Spółka Kujawsko-Pomorskie Inwestycje Medyczne, jako inwestor, podpisała dziś z konsorcjum, którego liderem jest Budimex, umowę przebudowy i rozbudowy Wojewódzkiego Szpitala Dziecięcego im. J. Brudzińskiego w Bydgoszczy.

pokaz-artykul.png
Kajtman
Rusza budowa nowego gmachu szpitala dziecięcego w Bydgoszczy; inwestycja powstanie w ciągu dwóch lat kosztem ponad 118 mln zł.

"Spełniają się marzenia bydgoskich dzieci i rodziców oraz personelu szpitala, który pracował i nadal pracuje w bardzo trudnych warunkach lokalowych. Praca w nowym budynku i z nową aparaturą pozwoli na znaczne skrócenie czasu oczekiwania na wykonanie badań i zabiegów" - podkreślił w poniedziałek wicemarszałek województwa, Edward Hartwich, informując o rozpoczęciu prac.

pokaz-artykul.png
REKLAMA