DODAJ

Osiedle "Park Mickiewicza"

[Bytom] Osiedle "Park Mickiewicza" 35194

Inwestycja PARK MICKIEWICZA zlokalizowana jest w Bytomiu w dzielnicy Rozbark na działce o powierzchni 5835 m2 graniczącej z parkiem miejskim im. Mickiewicza. W pierwszym etapie Inwestycji w budynku A powstaje 31 lokali mieszkalnych, drugi etap zakłada budowę budynku B z 20 lokalami mieszkalnymi.

PARK MICKIEWICZA to nowoczesne, czterokondygnacyjne i jednocześnie kameralne budynki charakteryzujące się nowoczesną architekturą. W budynkach zostaną wykorzystane nowoczesne rozwiązania technologiczne, które zdecydowanie obniżą koszty eksploatacji. Ponadto inwestycja PARK MICKIEWICZA zostanie przystosowana do wymogów dla osób niepełnosprawnych.

Szczegóły - [Bytom] Osiedle "Park Mickiewicza"
inwestorSRS BAUSYSTEM Sp. z o.o.
realizacja inwestycjiII kw. 2013
Lukander 19.03.2012, godz. 17:21
Znalazłem tylko taki rzut sytuacyjny:

35194_1000x.jpg

odpowiedz
Lukander 19.03.2012, godz. 17:14
Inwestycja PARK MICKIEWICZA zlokalizowana jest w Bytomiu w dzielnicy Rozbark na działce o powierzchni 5835 m2 graniczącej z parkiem miejskim im. Mickiewicza. W pierwszym etapie Inwestycji w budynku A powstaje 31 lokali mieszkalnych ,drugi etap zakłada budowę budynku B z 20 lokalami mieszkalnymi.
PARK MICKIEWICZA to nowoczesne, czterokondygnacyjne i jednocześnie kameralne budynki charakteryzujące się nowoczesną architekturą .W budynkach zostaną wykorzystane nowoczesne rozwiązania technologiczne, które zdecydowanie obniżą koszty eksploatacji. Ponadto inwestycja PARK MICKIEWICZA zostanie przystosowana do wymogów dla osób niepełnosprawnych.

Żródło:  http://parkmickiewicza.pl/index.php
odpowiedz
Jesteś deweloperem? Dodaj bezpłatnie inwestycję.
+ Dodaj inwestycję