Casa Fiore

Casa Fiore

Domy/Warszawa/Wawer/Międzylesie/Hafciarska 34
REKLAMA
inwestorPekabex Development Sp. z o.o.
realizacjaI kw. 2023

O inwestycji Casa Fiore

nwestycja Casa Fiore stanowi osiedle położone przy wschodniej granicy Warszawy, w dzielnicy Wawer, przy ul. Hafciarskiej 34, na terenie osiedla administracyjnego Międzylesie. Od ścisłego centrum stolicy dzieli ją blisko 13,5 km.

Dwukondygnacyjne budynki wzniesiono w koncepcji zabudowy szeregowej i podzielono na umowne segmenty, w każdym z których zaprojektowano osobne lokale mieszkalne. Segmenty są nakryte spadzistymi dachami i wykończone w jasnych odcieniach (beż, biel, jasne drewno). Dodano również panoramiczne okna oraz metalowe balustrady balkonowo-tarasowe. 

Trzy- i pięciopokojowe mieszkania o powierzchni od 60 do 96 mkw. są uzupełnione w balkony lub/i ogródki. Apartamenty zajmują po dwie lub trzy kondygnacje (parter + piętro lub parter + piętro + poddasze). Budynki wyposażono w preinstalację do systemu smart-home.

Teren osiedla jest ogrodzony, urządzony zielenią, oświetlony i wyposażony w ciągi pieszo-jezdne. Zaprojektowano na nim plac zabaw dla najmłodszych i wspólne strefy rekreacyjne. Do dyspozycji zmotoryzowanych mieszkańców są naziemne miejsca postojowe oraz ładowarki do aut elektrycznych. 

W pobliżu inwestycji znajdują się zjazdy na takie arterie komunikacyjne, jak ulica Patriotów, ulica Kazimierza Szpotańskiego, ulica Bronisława Czecha należąca do drogi krajowej nr 2. Do centrum Warszawy można dojechać samochodem w około 20 minut. Dojazd pociągiem lub autobusem bez przesiadek zajmuje blisko 45 minut. W odległości 1,2 km znajduje się stacja PKP Warszawa Międzylesie. Najbliższe przystanki autobusowe są oddalone o 700 m.

Opinie o Casa Fiore

Napisz komentarz
REKLAMA