Centrum Symulacji Procesów Biznesowych (Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu)

Oświata/Wrocław/Komandorska 118-120
REKLAMA
inwestorUniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
realizacjaIV kw. 2020

O inwestycji Centrum Symulacji Procesów Biznesowych (Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu)

Parterowe Centrum Symulacji Procesów Biznesowych z zapleczem technicznym i higieniczno-sanitarnym będzie przyłączone do sieci wodociągowej, kanalizacyjnej i energetycznej. Jego powierzchnia użytkowa wyniesie 119,2 mkw., a kubatura 656,1 metrów sześciennych. Będzie wysoki na około 4,5 m. Nie znajdą się w nim okna (będzie oświetlany od wewnątrz). Zostanie podzielony na 5 stref: wejściową z szatnią, techniczną, sanitarną, projekcyjną oraz VR. Z obiektu ma korzystać maksymalnie 14 osób – 1-2 prowadzących oraz 12 studentów.

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu przewidział zaprojektowanie laboratorium komputerowe (salę projekcyjną) na wzór sali kinowej – stanowisko prowadzącego wraz z trzema rzędami siedzeń dla słuchaczy. Znajdzie się w nim dotykowy ekran projekcyjny i 12 stanowisk komputerowych.

W strefie VR uczelnia zaplanowała sześć miejsc o wymiarach 2,2 x 2,2 m (bądź 2,5 x 2,5 m). W każdej znajdzie się zestaw okularów VR wraz z kontrolerami i stacjami bazowymi. Stanowiska będą oddzielone przegrodami odpornymi na przypadkowe uderzenia.

Inwestycja zakłada jeszcze m.in. dostosowanie budynku do potrzeb osób z niepełnosprawnościami, przebudowę chodników oraz montaż śmietnika, dwóch ławek i dwóch latarni.

Opinie o Centrum Symulacji Procesów Biznesowych (Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu)

Napisz komentarz
REKLAMA