Czartoryskiego

Czartoryskiego

Mieszkania/Wrocław/Psie Pole/Poświętne/Czartoryskiego
REKLAMA
inwestorTriada Dom
projektantA.Wsół J.Micór Architekci
realizacjaIV kw. 2026
wykonawcaTriada Dom

O inwestycji Czartoryskiego

Triada Dom buduje osiedle Czartoryskiego na wrocławskim Poświętnem. Na inwestycję złoży się sześć sześciopiętrowych bloków w pięciu etapach. Znajdzie się w nich 360 mieszkań jedno- (około 33 mkw.), dwu- (42-50 mkw.), trzy- (55-60 mkw.) i czteropokojowych (ok. 68 mkw.). Do wszystkich przynależą balkony lub tarasy. Będzie też dostępnych 438 miejsc postojowych – 218 w garażach podziemnych i 220 na zewnątrz. Deweloper przewidział także wózkownie, rowerownie, komórki lokatorskie, stojaki na rowery oraz plac zabaw.
W ramach pierwszego etapu powstaje budynek z 63 lokalami mieszkalnymi, 69 komórkami oraz garażem na 53 stanowiska. W drugiej fazie Triada Dom zrealizuje blok z 63 mieszkaniami, w trzeciej z 61, w czwartej 63, a w piątej postawi dwa budynki z 56 lokalami każdy.
Napisz komentarz
WR
Widać na planie osiedla, że wszystkie miejsca naziemne są z blokadami na sprzedaż. Czyli gdy przyjadą znajomi, to sorry, ale nie ma dla nich miejsca.
ziutek
serio? Mieszkania 4 pokojowe o metrażu 68m2? Przecież to klitki. 4 pokojowe powinny mieć od 80 metrów, a i to byłoby dość mało. Więc powiedzmy od 85 metrów.
WR
Niestety deweloper zapomniał o miejscach parkingowych dla gości, znajomych, kurierów itp. Będą szukać gdzieś w pobliżu możliwości zaparkowania :)
Jakub Zazula
+1
Mariusz Bartodziej
+6
Mariusz Bartodziej
Nowy artykuł dotyczący Osiedle, ul. Czartoryskiego Wrocław: Triada Dom planuje nową dużą inwestycję na Poświętnem
REKLAMA