Osiedle Forma

Osiedle Forma

Mieszkania/Wrocław/Psie Pole/Poświętne/Czartoryskiego
REKLAMA
inwestorArchicom S.A.
projektantArchicom S.A.
realizacjaIII kw. 2020
wykonawcaArchicom S.A.

O inwestycji Osiedle Forma

Osiedle "Forma" położone przy ul. Czartoryskiego na Psim Polu to pięć nowoczesnych budynków ogrzewanych ciepłem miejskim, na które składa się 500 dwu-, trzy- i czteropokojowych mieszkań z widokami na zieleń. Zmotoryzowani zaparkują samochód w pojemnym garażu podziemnym, a użytkownicy dwóch kółek skorzystają z rowerowni i komórek lokatorskich. Ponadstandardowe odległości pomiędzy budynkami oraz kompleksowe zagospodarowanie terenu sprawiają, że komfort  mieszkańców jest wysoce docenianym aspektem przy realizacji inwestycji. Słoneczne i ustawne mieszkania posiadają dodatkowe powierzchnie w postaci balkonów i tarasów, na których mieszkańcy odpoczną po trudach dnia. Niezależnie od ilości pokoi, każde mieszkanie zapewnia pełną funkcjonalność i doskonałe wykorzystanie naturalnego światła. Do dyspozycji "Formy" oddany zostanie również klub fitness i urządzenia do ćwiczeń na świeżym powietrzu.
Osiedle w bezpośrednim sąsiedztwie  ul. Kamieńskiego jest w części ogrodzone, teren jest monitorowany, a o bezpieczeństwo mieszkańców zadba ochrona. Rodziców z dziećmi z pewnością ucieszy duży plac zabaw z atestowanymi urządzeniami, a także bliskość dwóch żłobków, przedszkola i szkoły. Pod względem komunikacji warto zwrócić uwagę na niewielką odległość do AOW oraz ważnych arterii Wrocławia. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe, którymi w łatwy sposób dojedziemy do centrum.
Archicom S.A. jest ogólnopolskim deweloperem działający na rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Firma działa nieprzerwanie od 1986 roku. 
Napisz komentarz
Jakub Zazula
+58
Jakub Zazula
+53
Jakub Zazula
+48
Jakub Zazula
+51
Jakub Zazula
+31
Jakub Zazula
+46
REKLAMA