Archicom z pozwoleniem na budowę nowego osiedla przy ul. Czartoryskiegoźródło: mat. inwestora

Archicom z pozwoleniem na budowę nowego osiedla przy ul. Czartoryskiego

Wrocław
Orzech
Orzech
Osiedle Forma
adresWrocław, Czartoryskiego
inwestorArchicom S.A.
projektantArchicom S.A.
REKLAMA
Jeden z największych deweloperów we Wrocławiu – Archicom – 15 marca otrzymał pozwolenie na budowę nowego osiedla domów wielorodzinnych przy ulicy Czartoryskiego (boczna ul. Kamieńskiego) na Poświętnem. Osiedle Forma – bo tak będzie się nazywała ta inwestycja – to docelowo kompleks 5 budynków, w których znajdzie się łącznie ponad 500 mieszkań.
Za projekt architektoniczny osiedla Forma odpowiada znany wrocławski architekt Kazimierz Śródka, który jest zarazem prezesem i współwłaścicielem Archicomu.
Projekt będzie realizowany w dwóch etapach, a w sprzedaży jest aktualnie pierwszy pięciopiętrowy budynek, w którym klienci mają do wyboru 132 lokale. Planowana realizacja pierwszego budynku to IV kwartał 2018 roku.
W ofercie znajdują się mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe o powierzchni od 35 do 74 metrów kwadratowych. Do każdego lokalu przynależy balkon lub taras. Przyszli mieszkańcy będą mieli również możliwość zakupu miejsca parkingowego w garażu podziemnym oraz komórek lokatorskich. 
Cena mieszkań na osiedlu Forma zaczyna się od 5 250 zł/mkw. Klienci będą mogli również skorzystać z dopłat rządowego programu Mieszkanie dla Młodych.
REKLAMA
mat. inwestora
mat. inwestora
Wizualizacje: materiały inwestora
Współpraca: Tomasz Matejuk

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA