DODAJ

Osiedle "Słoneczne Domy"

[Domaszczyn] Osiedle "Słoneczne Domy" 245780[Domaszczyn] Osiedle "Słoneczne Domy" 245781[Domaszczyn] Osiedle "Słoneczne Domy" 245782

30 domów jednorodzinnych zlokalizowanych 8 km od wrocławskiego Rynku. Blisko natury - spokój, relaks, rekreacja. Inwestycja wolna od obciążeń hipotecznych dewelopera! Proponujemy Państwu komfortowe domy jednorodzinne w zabudowie dwulokalowej, usytuowane w Długołęce, nieopodal Wrocławia.

Szczegóły - [Domaszczyn] Osiedle "Słoneczne Domy"
inwestorArtidom Sp. z o.o. Sp.k.
Kugi 27.12.2017, godz. 11:32
Witam, czy ktoś z mieszkańców osiedla (Artidom - Słoneczne Domy) mógłby się podzielić informacją jak rozkładają się w miesiącu koszty eksploatacyjne domu?
odpowiedz
Piotr74 11.12.2016, godz. 10:14
Kupiliśmy z żoną dom na osiedlu Słoneczne Domy. Nie pierwszy to nasz dom w życiu, nie pierwszy deweloper na wrocławskim rynku z którym mieliśmy do czynienia. Coż .....Osiedle "Słoneczne Domy" się rozrasta a z nim problemy. Zazwyczaj pojawia się wtedy pewna przypadłość deweloperów czyli "olewizm" bo i po co mają się starać skoro kasa płynie strumieniami a klienci i tak kupią. Otóż nie kupią. Tak upadały ogromne, świetnie kiedyś prosperujące firmy deweloperskie których to prezesi zachłysnęli się wielkim hajsem i stali się bogami Olimpu. Nie będę robił reklamy ale kilku deweloperów mających w nazwach dziwnie niemiecko brzmiące końcówki typu BAU tak właśnie skończyło. Dziś konkurencja na tym rynku jest ogromna, klient lepiej chroniony, wymagania wielokrotnie większe, więc przynajmniej jeżeli chodzi o Wrocław i okolice jest w czym wybierać .... ponad 200 lokalizacji w budowie każdy coś znajdzie. 
I tu słów kilka o współpracy z panią Iwoną i firmą ARTIDOM. Po pierwsze kontakt. Dziś "klient nasz pan" a wielu deweloperów żyje jeszcze jak w zeszłej epoce. Ale nie pani Iwona. Kontakt natychmiastowy. Oferta, prezentacja na drugi dzień. Pełna merytoryczność wypowiedzi, jak pani nie wie to zawsze się dowie i oddzwoni i to szybko. Jak nie oddzwania znaczy podpisuje z kimś umowę i nie wypada wtedy jej dzwonić. Ale oddzwania i odpisuje zawsze. 
Dom w stanie surowym kupiliśmy w grudniu 2015, w maju 2016 był gotowy. Współpraca podczas najtrudniejszych prac czyli wykończeniówka przebiegała wzorowo, pani Iwona zawsze starała się pomóc i rozwiązać problem proponując najlepsze dla nas rozwiązania. Myślę że klucz do sukcesu leży w podwykonawcach. Artidom ma naprawdę solidnych a jeżeli ktoś się nie sprawdza to się go zmienia (np. za naszych czasów skończyła się współpraca z firmą od okiem Oknopiast bo serwis leżał na łopatkach i bił ręką o matę). Chłopaki od hydrauliki z Gold-Instal też pierwsza liga mogę spokojnie polecić. Naprawdę fajna jest pełna dowolność konfiguracji domu na etapie budowy. Jak ktoś miał do czynienia z niektórymi deweloperami to wie że czasem szczytem ekstrawagancji dla niektórych jest przesunięcie dwóch ścianek działowych WOW!! W Artidom można naprawdę skonfigurować sobie wnętrze tak jak kto chce. Warto przemyśleć, pogadać z projektantem - pani Iwona ma naprawdę bardzo pro-klienckie podejście nawet jak czasami mówi że tak się nie da ;)
Minusy ... nie jest najtaniej ale to jak interesy z Chińczykiem - chce pan za 500 będzie za 500. Ma być za 300 - "prosze pan, no problem" będzie 300. Za 100 - nie ma sprawy. Tylko licz się później człowieku że to co dostaniesz za 100 nie będzie działać jak za 500. Trzeba liczyć, porównywać i wybierać. Ogródki za małe - kup w Oleśnicy, albo na zachodzie 40 km od centrum. Nie ma drogi ale to ciągle teren budowy - kiedyś będzie. Lepiej mieć równą drogę z kostki niż tor przeszkód rozjeżdżony przez wywrotki.  
Ważne że deweloper jest solidny i całą inwestycje realizuje zgodnie z tym co obiecuje. Wtedy na takim terenie zaczyna inwestować gmina, buduje drogi, szkoły i komfort życia rośnie. I tego życzę wszystkim czytającym ten komentarz.
odpowiedz
Orzech 24.08.2016, godz. 17:41
odpowiedz
arshen11 24.04.2016, godz. 21:21
[Domaszczyn] Osiedle "Słoneczne Domy" 245780[Domaszczyn] Osiedle "Słoneczne Domy" 245781[Domaszczyn] Osiedle "Słoneczne Domy" 245782
odpowiedz
keritel 11.03.2016, godz. 16:20
A ja aż napiszę w obronie Pani Iwony Też jestem klientem i też długo po odbiorze swojego domu  i Pani Iwona odbiera moje telefony nawet poza godzinami pracyMiałem do czynienia z dwoma deweloperami w swoim życiu i to był dramat, takiego dewelopera jak Artidom ze świecą szukać w dzisiejszych czasach.  Wszystko na czas , drobne usterki usunięte, nieoceniona pomoc przy projektowaniu i aranżacji. A jak klienci  zamęczają deweloperow telefonami z każdą sprawą to pewnie w końcu nikt nie daje rady.
odpowiedz
limonides 02.12.2015, godz. 11:29
kompletnie nie zgodzę sie z przedmówcą, pinieważ Pani Iwona była osobą bardzo kompetentną i otwartą na klientów ale tylko do momentu sprzedaży i odbioru budynkupo ty okresie wyegzekwowanie naprawy rzeczy do których deweloper jest zobowiązany przez prawo polskie to istna gehenna. Brak odpowiedzi na maile, nie odbieranie telefonów itp.    
odpowiedz
hagnes21 08.04.2015, godz. 11:16
Mieszkamy w jednym z bliźniaków juz drugi miesiąc. Cała inwestycja przebiegła sprawnie i bez żadnych problemów na każdym etapie budowy. Wszystko jest wykonane prawidłowo i bez zastrzeżeń. Pani Iwona Ostrowska jest osobą bardzo kompetentną i otwartą na klientów .Z czystym sumieniem polecamy firmę Artidom każdej osobie która chce kupić funkcjonalny dom w pięknej okolicy.
odpowiedz
Jan Augustynowski 01.01.2015, godz. 14:33
136781_1000x.jpg
odpowiedz
slawek72 14.08.2014, godz. 10:45
W październiku 2013 r. popisaliśmy umowę na budowę domu przy ul. Sosnowej. Dziś dom jest wybudowany, oddany i już w nim nocujemy. Budynek przejęliśmy po 9 miesiącach ;) Jeszcze kilka robót i pewnie już na stałe zamieszkamy. W całości potwierdzam pozytywne zdania o Pani Iwonie Ostrowskiej i jej inwestycji. Tempo budowy domu zaskakiwało nawet największych optymistów. Współpraca na każdym etapie począwszy od projektowania ( tu duża dowolność ) aż do odbioru bez żadnych zastrzeżeń. Co do wpisu WroFanatyka, też byłem pełen obaw, ale zapewniam że dwa samochody się mijają, a chyba każdy woli mieć dłuższą działkę niż szeroszą drogę. .... a i jeszcze jedno bardzo ważne, o ile nie najważniejsze czyli sąsiedzi. Na osiedlu mieszkają bardzo pogodni i otwarci ludzie. Mam nadzieje że już wkrótce na stałe do nich dołączę. W razie pytań proszę podejść na Sosnową 8 a chętnie na wszystkie ( lub prawie wszystkie ;0 ) odpowiem osobiście. Pozdrawiam i zapraszam slawek.
odpowiedz
Jan Augustynowski 04.06.2014, godz. 12:03
111347_1000x.jpg
odpowiedz
Jesteś deweloperem? Dodaj bezpłatnie inwestycję.
+ Dodaj inwestycję