Słoneczne Domy

Słoneczne Domy

Ceny już od 5478 PLN/m2

1 mieszkanie o metrażu od 134 m2

1
3
30
REKLAMA
rzutnazwapowierzchniapiętropokoicena
Słoneczne Domy - DL33DL33134 m2parter5
734 000,00
5 477,61 zł/m2

Zdjęcia z budowy i wizualizacje Słoneczne Domy

O inwestycji Słoneczne Domy

30 domów jednorodzinnych zlokalizowanych 8 km od wrocławskiego Rynku. Blisko natury - spokój, relaks, rekreacja. Inwestycja wolna od obciążeń hipotecznych dewelopera! Proponujemy Państwu komfortowe domy jednorodzinne w zabudowie dwulokalowej, usytuowane w Długołęce, nieopodal Wrocławia.
Zostaw swoje dane, oddzwonimy lub odpiszemy!
Napisz komentarz
Kugi
Witam, czy ktoś z mieszkańców osiedla (Artidom - Słoneczne Domy) mógłby się podzielić informacją jak rozkładają się w miesiącu koszty eksploatacyjne domu?
Orzech
http://artidom.pl/Dlugoleka/plan-osiedla.php
arshen11
keritel
A ja aż napiszę w obronie Pani Iwony Też jestem klientem i też długo po odbiorze swojego domu  i Pani Iwona odbiera moje telefony nawet poza godzinami pracyMiałem do czynienia z dwoma deweloperami w swoim życiu i to był dramat, takiego dewelopera jak Artidom ze świecą szukać w dzisiejszych czasach.  Wszystko na czas , drobne usterki usunięte, nieoceniona pomoc przy projektowaniu i aranżacji. A jak klienci  zamęczają deweloperow telefonami z każdą sprawą to pewnie w końcu nikt nie daje rady.
limonides
kompletnie nie zgodzę sie z przedmówcą, pinieważ Pani Iwona była osobą bardzo kompetentną i otwartą na klientów ale tylko do momentu sprzedaży i odbioru budynkupo ty okresie wyegzekwowanie naprawy rzeczy do których deweloper jest zobowiązany przez prawo polskie to istna gehenna. Brak odpowiedzi na maile, nie odbieranie telefonów itp.    
hagnes21
Mieszkamy w jednym z bliźniaków juz drugi miesiąc. Cała inwestycja przebiegła sprawnie i bez żadnych problemów na każdym etapie budowy. Wszystko jest wykonane prawidłowo i bez zastrzeżeń. Pani Iwona Ostrowska jest osobą bardzo kompetentną i otwartą na klientów .Z czystym sumieniem polecamy firmę Artidom każdej osobie która chce kupić funkcjonalny dom w pięknej okolicy.
REKLAMA