Galeria Oleśnica

REKLAMA

O inwestycji Galeria Oleśnica

Nowo powstająca galeria będzie budynkiem dwukondygnacyjnym, w którym przewidujemy ponad 70 stoisk handlowych dla drobnej działalności oraz kilka sklepów sieciowych z markową odzieżą. Ponadto na piętrze pojawi się restauracja / kawiarnia oraz powierzchnie biurowe pod wynajem.
Napisz komentarz
Kajtman
Zbigniew Komorowski chce zbudować w Oleśnicy (woj. dolnośląskie) galerię handlową. Przeciwni tym planom są miejscowi kupcy - informuje naszemiasto.pl.

Na drodze do ich realizacji galerii handlowej stoi jedna przeszkoda: zmiana w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego, na którą muszą się zgodzić władze miasta. Oleśniccy kupcy zebrali już podpisy przeciwko budowie kolejnego obiektu handlowego w mieście.

pokaz-artykul.png
Orzech
Czy w Oleśnicy powstanie galeria handlowa? W przyszły wtorek radni będą debatować o zmianie zagospodarowania terenu

W styczniu jako pierwsi podaliśmy informację o planach firmy EP Investment, która chce zbudować w Oleśnicy galerię handlową. Chodzi o obiekt, który miałby powstać na terenie należącym do miasta, a leżącym przy ul. Wojska Polskiego.


pokaz-artykul.png
Orzech
"apple1" napisał:
Czy centrum jest już w całości skomercjalizowane? Poszukuję w tej miejscowości 1000-1200 mkw na elektromarket.


W tej chwili to nawet jeszcze prawdopodobnie nie ruszyła komercjalizacja tego obiektu.
apple1
Czy centrum jest już w całości skomercjalizowane? Poszukuję w tej miejscowości 1000-1200 mkw na elektromarket.
Orzech
Spółka Orapa Investments jest zainteresowana kupnem od władz Oleśnicy działki przy ul. Wojska Polskiego. Na tym terenie chce wybudować centrum handlowe o powierzchni sprzedaży ok. 10 tys. mkw. - Galerię Oleśnica - informuje NaszeMiasto.pl.pokaz-artykul.png
MatKoz
Jak dowiedziała się redakcja Retailnet.pl, jest już gotowy projekt galerii i trwają prace związane z przekształceniem terenów na których miałaby powstać galeria. Inwestor nie zdradza jednak szczegółów ani terminów rozpoczęcia prac budowlanych.

Nowy obiekt handlowy do którego realizacji przygotowuje się spółka Orapa Investment miałby powstać przy ul. Wojska Polskiego w Oleśnicy.

pokaz-artykul.png
REKLAMA