DODAJ

Galeria Oleśnica

Nowo powstająca galeria będzie budynkiem dwukondygnacyjnym, w którym przewidujemy ponad 70 stoisk handlowych dla drobnej działalności oraz kilka sklepów sieciowych z markową odzieżą. Ponadto na piętrze pojawi się restauracja / kawiarnia oraz powierzchnie biurowe pod wynajem.
Szczegóły - [Oleśnica] Galeria Oleśnica
inwestorHandlex Sp. z o.o.
Kajtman 15.04.2015, godz. 13:41
Zbigniew Komorowski chce zbudować w Oleśnicy (woj. dolnośląskie) galerię handlową. Przeciwni tym planom są miejscowi kupcy - informuje naszemiasto.pl.

Na drodze do ich realizacji galerii handlowej stoi jedna przeszkoda: zmiana w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego, na którą muszą się zgodzić władze miasta. Oleśniccy kupcy zebrali już podpisy przeciwko budowie kolejnego obiektu handlowego w mieście.

pokaz-artykul.png
odpowiedz
Orzech 24.02.2012, godz. 00:49
Czy w Oleśnicy powstanie galeria handlowa? W przyszły wtorek radni będą debatować o zmianie zagospodarowania terenu

W styczniu jako pierwsi podaliśmy informację o planach firmy EP Investment, która chce zbudować w Oleśnicy galerię handlową. Chodzi o obiekt, który miałby powstać na terenie należącym do miasta, a leżącym przy ul. Wojska Polskiego.


pokaz-artykul.png
odpowiedz
Orzech 07.02.2012, godz. 16:51
"apple1" napisał:
Czy centrum jest już w całości skomercjalizowane? Poszukuję w tej miejscowości 1000-1200 mkw na elektromarket.


W tej chwili to nawet jeszcze prawdopodobnie nie ruszyła komercjalizacja tego obiektu.
odpowiedz
apple1 07.02.2012, godz. 10:13
Czy centrum jest już w całości skomercjalizowane? Poszukuję w tej miejscowości 1000-1200 mkw na elektromarket.
odpowiedz
Orzech 10.01.2012, godz. 19:27
Spółka Orapa Investments jest zainteresowana kupnem od władz Oleśnicy działki przy ul. Wojska Polskiego. Na tym terenie chce wybudować centrum handlowe o powierzchni sprzedaży ok. 10 tys. mkw. - Galerię Oleśnica - informuje NaszeMiasto.pl.pokaz-artykul.png
odpowiedz
MatKoz 10.01.2012, godz. 09:39
Jak dowiedziała się redakcja Retailnet.pl, jest już gotowy projekt galerii i trwają prace związane z przekształceniem terenów na których miałaby powstać galeria. Inwestor nie zdradza jednak szczegółów ani terminów rozpoczęcia prac budowlanych.

Nowy obiekt handlowy do którego realizacji przygotowuje się spółka Orapa Investment miałby powstać przy ul. Wojska Polskiego w Oleśnicy.

pokaz-artykul.png
odpowiedz
Orzech 22.05.2008, godz. 18:52
Z dużą przyjemnością informujemy, że niebawem ruszy budowa dużej hali handlowo – usługowej na terenie obecnego jarmarku przy ulicy M.C. Skłodowskiej w Oleśnicy.

Planowany obiekt stanie na obszarze zajmowanym obecnie przez budynek Rolnika. Nowo powstająca galeria będzie budynkiem dwukondygnacyjnym, w którym przewidujemy ponad 70 stoisk handlowych dla drobnej działalności oraz – co będzie nowością w Oleśnicy – kilka sklepów sieciowych z markową odzieżą. Ponadto na piętrze pojawi się restauracja / kawiarnia oraz powierzchnie biurowe pod wynajem.

Nowa Galeria będzie budynkiem bardzo nowoczesnym i z pewnością kompletnie zmieni oblicze oleśnickiego centrum. Będzie to obiekt klimatyzowany, z ruchomymi schodami, które znacznie ułatwią dostęp do górnej części sklepu. W chwili obecnej trwają już rozmowy z kilkoma sieciami sklepów odzieżowych oraz z sieciami zajmującymi się gastronomią (pizzerie, restauracje, kawiarnie). Ponadto w górnej części galerii będą szerokie pasaże z ławeczkami, stolikami, które pozwolą na chwilę odpoczynku przy muzyce, dobrej kawie czy lodach.

Planujemy, by lokale były otwarte od wczesnych do bardzo późnych godzin, przez 7 dni w tygodniu.

Informacje dotyczące boksów handlowych są już dostępne poprzez biuro firmy INVEST, codziennie od godziny 8 do 16. Będą to boksy rozmieszczone w kilku alejkach, z dostępem do wody (gdy konieczne) o powierzchni ok. 12 metrów kwadratowych. Planujemy ubranżowienie poszczególnych stoisk, co jest istotne z punktu widzenia handlujących. Dzięki temu nie dojdzie do sytuacji, gdy zbyt duża liczba stoisk będzie zajmować się handlem w podobnej branży. Na chwilę obecną mamy już zarezerwowane ponad 30 % stoisk – wszelkich informacji o warunkach i zasadach wejścia na obiekt udzielają pracownicy firmy INVEST.

Lokalizacja nowej Galerii w centrum Oleśnicy sprawia, ze zainteresowanie wejściem na nasz lokalny rynek zgłosiło już wiele osób prowadzących działalność handlową poza naszym miastem. Otwarcie pierwszego w Oleśnicy obiektu tego typu wiąże się również z koniecznością zatrudnienia obsługi lokalu, co znacznie poprawi sytuacje na lokalnym rynku pracy.


Nowa Galeria to dopiero początek zmian, jakie za sprawą firmy INVEST będą miały miejsce w centrum Oleśnicy.

Oddanie Galerii do użytku będzie wiązało się z zamknięciem i wyburzeniem obecnie istniejących na jarmarku hal targowych. Na ich miejscu powstanie 6 piętrowy budynek mieszkalny, w którym przewidujemy ponad 150 mieszkań o wysokim standardzie. W budynkach znajdzie się miejsce na cześć usługową w parterze. Budynek będzie wyposażony w windę a metraże, które zaproponujemy będą bardzo zróżnicowane. Już niebawem będą mogli Państwo obejrzeć wizualizacje nowego osiedla.

05_big.jpg

01_big.jpg

02_big.jpg

03_big.jpg

04_big.jpg

http://www.invest.net.pl/planowane.html
odpowiedz
Jesteś deweloperem? Dodaj bezpłatnie inwestycję.
+ Dodaj inwestycję