[Gdańsk] Trasa W-Z

[Gdańsk] Trasa W-Z

REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje [Gdańsk] Trasa W-Z

inwestorGdańskie Inwestycje Komunalne Sp. z o.o.
realizacjaIV kw. 2011

O inwestycji [Gdańsk] Trasa W-Z

Jest to kolejny etap realizowanej przez Miasto Gdańsk inwestycji pn. „Budowa trasy W- Z w Gdańsku”, która stanowi ciąg uliczny Alei Armii Krajowej. Odcinek połączy dotychczas wybudowany odcinek trasy W-Z z Obwodnicą Trójmiasta z uwzględnieniem odcinka ul. Kartuskiej od Obwodnicy Trójmiasta do ul. Otomińskiej.
Napisz komentarz
worldinmyeyes
W Gdańsku oddano do użytku rozbudowany kosztem 267 mln zł węzeł Karczemki w ciągu obwodnicy Trójmiasta.

pokaz-artykul.png
MatKoz
Informacja z 11.01.2012

Kolejny element przebudowywanego węzła Karczemki znalazł się na swoim miejscu. Ważące 400 ton przęsło wiaduktu w ciągu Trasy W-Z ułożył również 400-tonowy dźwig

http://trojmiasto.gazeta.pl/trojmiasto/ ... owane.html
MatKoz
Na pięć miesięcy przed terminem Skanska udostępniła dla ruchu ostatni odcinek Trasy W-Z w Gdańsku. Wartość inwestycji opiewa na kwotę prawie 90 mln zł brutto. Inwestorem projektu jest spółka Gdańskie Inwestycje Komunalne.

pokaz-artykul.png
MatKoz
29118_1000x.jpg
MatKoz
Miała być gotowa za pół roku, a pojedziemy nią już jutro. Mowa o ostatnim odcinku Trasy W-Z w Gdańsku. Harmonogram wyprzedzają też prace na węźle Karczemki

Otwarcie Trasy W-Z oznacza koniec korków w miejscu, gdzie kończyła się dotychczas ? czyli na skrzyżowaniu z ul. Kartuską. Każdego dnia kierowcy tracili tam po kilkanaście minut w ogromnym zatorze.

pokaz-artykul.png
REKLAMA