[Goleniów] Kompleks handlowo-usługowo-mieszkaniowy "Mini Park"

[Goleniów] Kompleks handlowo-usługowo-mieszkaniowy "Mini Park"

REKLAMA
inwestorCzerwona Torebka S.A.
realizacjaIII kw. 2011

O inwestycji [Goleniów] Kompleks handlowo-usługowo-mieszkaniowy "Mini Park"

Goleniowski kompleks handlowo-usługowo-mieszkaniowy MINI PARK zlokalizowany będzie w samym centrum Goleniowa, na ul. Dworcowej. Inwestorem obiektu jest poznańska firma Świtalski & Synowie. Wedle projektu pierwsze dwie kondygnacje budynku będą przeznaczone na cele handlowe. Znajdą się tam sklepy znanych marek, punkty usługowe, salony prasowe oraz część gastronomiczna. Powierzchnia najmu galerii MINI PARK wyniesie 4990 mkw. Natomiast na II i III piętrze powstaną 73 mieszkania jedno-, dwu- i trzypokojowe o powierzchni od 27 do 96 mkw. Mieszkania będą oddawane w stanie deweloperskim, żeby umożliwić ich wykończenie zgodnie z upodobaniami i planami klientów. Do dyspozycji klientów galerii i mieszkańców będzie 220 miejsc parkingowych. Ponadto inwestor zmodernizuje też chodniki w części ulicy Dworcowej. Planowany termin zakończenia inwestycji: część handlowa - I kwartał 2011, a część mieszkalna - III kwarał 2011.

Opinie o [Goleniów] Kompleks handlowo-usługowo-mieszkaniowy "Mini Park"

Napisz komentarz
Jan Hawełko
Galeria Mini Park w Goleniowie została otwarta dla klientów. W obiekcie jest 35 sklepów, punktów usługowych i gastronomicznych.

Na dwóch kondygnacjach budynku o łącznej powierzchni handlowej 4990 mkw. mieszczą się między innymi: sklep spożywczy Biedronka, Pepco oferujące odzież oraz artykuły przemysłowe codziennego użytku, salon Empik, Drogeria Natura, salon Media Expert ze sprzętem RTV/AGD, kawiarnia Coffee by Coffee, a także przedstawiciele branży obuwniczej, odzieżowej, apteka i kwiaciarnia.

pokaz-artykul.png
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Orzech
Rozpoczęło się odliczanie do otwarcia galerii handlowej Mini Park w Goleniowie, której inwestorem jest poznańska spółka „Czerwona Torebka”. Już 28 maja klienci będą mogli dokonać pierwszych zakupów w ponad 30 sklepach lokalnych przedsiębiorców oraz sieciowych marek.

Galeria Mini Park jest zlokalizowana w centrum Goleniowa przy rozwidleniu ulic Konstytucji 3 Maja, Pułaskiego i Dworcowej i jest pierwszą galerią handlową w tym mieście.


pokaz-artykul.png
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Jan Augustynowski
8579_1000x.jpg8580_1000x.jpg8581_1000x.jpg
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA