In Place

In Place

Mieszkania/Warszawa/Włochy/Raków/Instalatorów 5
REKLAMA

O inwestycji In Place

In Place to inwestycja powstała przy ulicy Instalatorów pomiędzy dwoma dzielnicami Warszawy – Ochota i Włochy. Osiedle powstało etapami, składa się z dwóch budynków wielorodzinnych o wysokości od 5 do 8 pięter. W I etapie powstało w sumie 365 apartamentów o powierzchni od 27 do 93 mkw. w strukturze od jednego do pięciu pokoi, wraz z 6 lokalami usługowymi i 394 miejscami parkingowymi w hali garażowej. Do mieszkań przynależą ogródki, balkony, loggie lub tarasy. 

W budynkach znajdują się wózkownie, a na zewnątrz wiaty rowerowe oraz zielona strefa rekreacyjna w postaci wewnętrznego dziedzińca z miejscami do wypoczynku oraz placem zabaw dla dzieci. Apartamenty wyposażone są w filtry antysmogowe oraz technologie smart, które pozwalają na zdalne sterowanie oświetleniem czy temperaturą.

Osiedle In Place znajduje się 350 metrów od przystanku tramwajowego i stacji PKP Warszawa Rakowiec. W odległości 100 metrów znajduje się przystanek autobusowy. Dotarcie stąd do centralnych punktów miasta zajmuje od kilkunastu do 25 minut. Lokalizację cechuje rozwinięta infrastruktura otoczenia, bliskość Parku Szczęśliwickiego oraz sklepy i centra handlowe tj. Blue City i Atrium Reduta.

Opinie o In Place

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji In Place
mickam
+1
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji In Place
mickam
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji In Place
Jakub Zazula
+12
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA