Krakowska Vita

Krakowska Vita

Mieszkania/Warszawa/Włochy/Raków/Krakowska 279
REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje Krakowska Vita

inwestorDEVELIA S.A.
realizacjaII kw. 2024

O inwestycji Krakowska Vita

Inwestycja Krakowska Vita położona jest w warszawskiej dzielnicy Włochy przy alei Krakowskiej 279 na osiedlu Raków. Projekt wielorodzinny posiada od pięciu do dziesięciu pięter i składa się z 300 mieszkań o powierzchni od 32 do 113 mkw. 

W każdym mieszkaniu w zależności od piętra zaprojektowano balkon, taras lub ogródek. Na parterze budynku powstały lokale usługowe, a w częściach wspólnych plac zabaw i teren rekreacyjny. Miejsca parkingowe zapewnia podziemna hala garażowa.

W pobliżu znajdują się liczne sklepy, restauracje, punkty usługowe, a także szkoły, przedszkola i biblioteka. Większe zakupy można zrobić w galerii handlowej przy ul. Łopuszańskiej. W odległości niecałego kilometra od inwestycji położony jest Park Szczęśliwicki, Park im. Marka Kotańskiego i Park Forty Korotyńskiego.

W najbliższej okolicy jest przystanek autobusowy, tramwajowy i SKM. Dzielnica Włochy leżąca obok Ochoty zapewnia wyjazd z miasta w kierunku Łodzi, Poznania i Krakowa. Do Lotniska im. Chopina dotrzemy w mniej niż 10 minut.
Napisz komentarz
Wojciech.Jenda
+1
REKLAMA