Marvipol rusza z nową inwestycją mieszkaniową w dzielnicy Włochy w Warszawie Marvipol Development

Marvipol rusza z nową inwestycją mieszkaniową w dzielnicy Włochy w Warszawie

WIZUALIZACJE
Orzech
Orzech
REKLAMA

Marvipol Development rusza z nową inwestycją mieszkaniową w Warszawie. Osiedle In Place zostanie zrealizowane na granicy dwóch warszawskich dzielnic – Ochoty i Włoch. W ramach I etapu powstaną dwa budynki, obejmujące łącznie 365 mieszkań i 6 lokali usługowych. Start budowy zaplanowano na II kwartał 2022 roku.

Osiedle In Place powstanie w południowo-zachodniej części Warszawy, przy ul. Instalatorów 5. Nowoczesny kompleks składać się będzie z dwóch 6-9 kondygnacyjnych budynków z podziemną halą garażową i komórkami lokatorskimi. W I etapie projektu zaplanowano łącznie 365 mieszkań o zróżnicowanych metrażach (od 27 do 93 mkw.) i funkcjonalnych rozkładach. Do każdego lokalu przynależeć będzie dodatkowa powierzchnia w postaci ogródka, balkonu, loggii lub tarasu. W budynku B znajdzie się 6 lokali usługowych, które uzupełnią ofertę handlową okolicy.

Marvipol Development
Marvipol Development
REKLAMA

Na terenie osiedla zaplanowano wiele udogodnień. W budynkach znajdą się wózkownie, a na zewnątrz – wiaty rowerowe dla miłośników jednośladów. Mieszkańcy będą mieli również do dyspozycji zieloną strefą rekreacyjną w postaci wewnętrznego dziedzińca z miejscami do wypoczynku oraz placem zabaw dla dzieci. Projekt inwestycji wyróżnia się inteligentnymi i ekologicznymi rozwiązaniami. Do zakupionych mieszkań dołączane będą filtry antysmogowe oraz technologie smart, które pozwolą na zdalne sterowanie m.in. oświetleniem czy temperaturą. Ponadto, dzięki zewnętrznemu czujnikowi powietrza Airly, mieszkańcy będą mogli na bieżąco monitorować jakość powietrza w najbliższym otoczeniu.

Marvipol Development
Marvipol Development

Inwestycja In Place jest doskonale skomunikowana z resztą miasta. Osiedle znajduje się 350 metrów od przystanku tramwajowego i stacji PKP Warszawa Rakowiec. W odległości 100 metrów znajduje się przystanek autobusowy. Dotarcie stąd do centralnych punktów miasta zajmuje od kilkunastu do 25 minut. Lokalizację wyróżnia rozwinięta infrastruktura otoczenia, bliskość Parku Szczęśliwickiego oraz sklepy i centra handlowe: Blue City i Atrium Reduta.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA