INFINITY Zieleniec Ski&Spa

INFINITY Zieleniec Ski&Spa

REKLAMA
inwestorINFINITY Zieleniec Ski&Spa Sp. z o.o. Sp. k.
projektantQ2Studio
realizacjaIV kw. 2022
wykonawcaPORR S.A.

O inwestycji INFINITY Zieleniec Ski&Spa

Infinity Zieleniec Ski & SPA to wyjątkowa inwestycja na mapie nowych projektów powstających w tej części Dolnego Śląska. Jest to pierwszy ekskluzywny aparthotel w okolicy, który otwiera przed odwiedzającymi Zieleniec gośćmi zupełnie nową perspektywę już nie tylko w kontekście sezonu zimowego, ale całorocznego wypoczynku.

Infinity Zieleniec położony będzie w samym sercu Zieleńca. Wpisany w górski krajobraz stanowić będzie idealną opcję dla wszystkich, ceniących komfort oraz aktywnie spędzających każdą wolną chwilę. Lokalizacja inwestycji umożliwiać będzie wyjście z obiektu wprost na górski szlak (latem) lub na narciarski stok (zimą). Towarzysząca obiektowi infrastruktura SPA stworzy doskonałe warunki do relaksu i regeneracji po intensywnie spędzonym dniu.

Uzupełnieniem części wypoczynkowej będzie nowoczesna strefa SPA & wellness, którą stworzy basen oraz sale zabiegowe, a także restauracje, kawiarnie i inne punkty handlowo-usługowe oraz rowerownia, siłownia i oczywiście bawialnia dla najmłodszych. Do dyspozycji Gości w sezonie zimowym będzie także narciarnia, z której wyjście prowadzić będzie wprost na narciarski stok. Obiekt będzie oferował również sale konferencyjne – co umożliwi organizację sympozjów, szkoleń czy biznesowych spotkań.

Ofertę inwestycji stanowią wykończone pod klucz apartamenty w systemie condo. Długoterminowa umowa zawierana z właścicielami lokali zakłada roczny zysk na poziomie do 7% od kwoty netto zainwestowanej w zakup nieruchomości i to niezależnie od poziomu obłożenia hotelu.
Napisz komentarz
Orzech
Czarna Góra Resort
+8
Kajtman
Czarna Góra Resort
Nowy artykuł dotyczący INFINITY Zieleniec ski&spa II etap sprzedaży inwestycji INFINITY Zieleniec ski & spa rozpoczęty!
REKLAMA