[Jelcz-Laskowice] Osiedle Leśne

[Jelcz-Laskowice] Osiedle Leśne

Mieszkania/Jelcz-Laskowice/Bystrzyca/Jelcz
REKLAMA
inwestorBudnest sp. z o.o.
realizacjaIII kw. 2012

O inwestycji [Jelcz-Laskowice] Osiedle Leśne

Więcej informacji o tej inwestycji znajdziesz klikając poniższy link:

Odwiedź koniecznie tę stronę → Pobierz darmową broszurę! 25 km na południowy-wschód od Wrocławia, w miejscowości Jelcz-Laskowice powstaje kameralne osiedle domów w zabudowie bliźniaczej. Nowoczesne obiekty budowane są według indywidualnego projektu, w tradycyjnej technologii, z materiałów najwyższej jakości. Wybierając Osiedle Leśne, otrzymujecie Państwo możliwość korzystania ze wszystkich jego udogodnień. Dlatego zapewniamy bezpieczne ogrodzenie terenu, wygodną, oświetloną drogę dojazdową i dodatkowe, łatwo dostępne miejsca parkingowe. Przyjazna mieszkańcom infrastruktura to efekt zastosowania nowoczesnych, solidnych rozwiązań technicznych. Wykorzystano je przy budowie sieci wodociągowej, gazowej, elektrycznej, instalacji telefonicznej i ściekowej. Budynki powstają według podobnie wysokich standardów, a ich wykończenie i aranżacja wnętrza zależy od ustaleń z Klientem, który może wnosić do naszych propozycji swoje sugestie i poprawki. Ostatecznym kryterium jest bowiem zadowolenie odbiorcy. Jelcz-Laskowice posiadają dogodną komunikację z Wrocławiem, na terenie miasta znajduje się pływalnia, a w pobliżu - zabytkowy neorenesansowy pałac okolony okazałym parkiem i malownicze ruiny trzynastowiecznego zamku. Okolica sprzyja aktywnemu wypoczynkowi.

Opinie o [Jelcz-Laskowice] Osiedle Leśne

Napisz komentarz
Majk92x
Do nowego domu warto dobudować drewniany taras. [url=http://hardwood.pl/tarasy-drewniane]http://hardwood.pl/tarasy-drewniane[/url]
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Orzech
Zostali z długami zamiast mieszkań, bo deweloper upadł

Klienci, którzy kupili mieszkania od firmy Budnest, wciąż nie mają aktów notarialnych poświadczających własność całej nieruchomości. Zostali z kredytami, deweloper upadł. Do tego drogę dojazdową do budynków przejęła tajemnicza spółka.

Cały tekst: http://wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,9532 ... upadl.html
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Jan Augustynowski
Dla mnie to nie jest żaden wał, tylko mur ;)
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA