[Jelcz Laskowice] Toyota Motor Industries Poland sp. z o.o.

[Jelcz Laskowice] Toyota Motor Industries Poland sp. z o.o.

REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje [Jelcz Laskowice] Toyota Motor Industries Poland sp. z o.o.

O inwestycji [Jelcz Laskowice] Toyota Motor Industries Poland sp. z o.o.

Toyota Motor Industries Poland Sp. z o.o.
Przedmiot działalności: produkcja silników Diesla

więcej na stronie:

http://www.toyotapl.com/jelcz-laskowice/

produkcja: silniki Diesla

http://www.invest-park.com.pl/index.php?cat=363&news=64


Prezentacja video

http://www.toyotapl.com/jelcz-laskowice ... m.php?nr=1
Napisz komentarz
Orzech
Nowy artykuł dotyczący [Jelcz Laskowice] Toyota Motor Industries Poland sp. z o.o. Aglomeracja Wrocławska: Toyota zwiększa zatrudnienie. Będzie 500 nowycyh miejsc pracy pod Wrocławiem
Orzech
Orzech
10-lecie jelczańskiej fabryki Toyoty

Toyota podsumowała 10 lat działalności w Jelczu-Laskowicach - od uruchomienia produkcji (SOP) w Toyota Motor Industries Poland (TMIP). W maju odbyło się spotkanie, w którym uczestniczyli przedstawiciele władz samorządowych, wojewódzkich, lokalnych instytucji oraz udziałowców fabryki – spółek Toyota Motor Europe (TME) i Toyota Industries Corporation (TICO).

Więcej: http://www.wroclaw.pl/toyota-motor-indu ... -laskowice
R77
Milionowy silnik Toyoty z Jelcza-Laskowic

Fabryka Toyota Motor Industries Poland (TMIP) w Jelczu-Laskowicach ma za sobą symboliczne wydarzenie - 21 sierpnia wyprodukowano tam milionowy egzemplarz silnika.

http://motoryzacja.wnp.pl/milionowy-sil ... 1_0_0.html
Orzech
[...] "W marcu koncerny podpisały pierwszą wiążąca umowę o współpracy badawczej nad bateriami litowo-jonowymi nowej generacji. Dodatkowo Toyota podpisała kontrakt, na podstawie którego od 2014 r. japoński koncern będzie kupować od BMW silniki Diesla o pojemności 1,6 litra i 2 litrów do swoich aut produkowanych w Europie. Nie wiadomo, jak to porozumienie wpłynie na przyszłość fabryki Toyoty w Jelczu-Laskowicach, które obecnie dostarcza silniki Diesla o pojemności 2 litrów do europejskich fabryk japońskiego koncernu. To jednak tylko część produkcji jelczańskiej fabryki, która wytwarza także silniki Diesla o pojemności 1,4 litra oraz 2,2 litra." [...]

http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,120 ... gniwa.html
Orzech
Japoński koncern motoryzacyjny stawia czoło kryzysowi w branży samochodowej. Fabryka w Jelczu-Laskowicach uruchomiła niedawno produkcję silnika o pojemności 1,4 litra. Silniki trafiać będą do fabryk Toyoty w Wielkiej Brytanii, Francji, Turcji i Afryce Południowej.

- Uruchomienie linii silnika 1,4 nie miało wpływu na zwiększenie zatrudnienia w naszej fabryce. Pozwoliło nam jednak zabezpieczyć około stu miejsc pracy, bowiem od września 2008 r. - kiedy to ze względu na znaczny spadek zamówień spowodowany m.in. kryzysem w branży motoryzacyjnej - produkowaliśmy w systemie jednozmianowym.


pokaz-artykul.png
REKLAMA