DODAJ

Toyota Motor Industries Poland sp. z o.o.

[Jelcz Laskowice] Toyota Motor Industries Poland sp. z o.o. 360127
Toyota Motor Industries Poland Sp. z o.o.
Przedmiot działalności: produkcja silników Diesla

więcej na stronie:

http://www.toyotapl.com/jelcz-laskowice/

produkcja: silniki Diesla

http://www.invest-park.com.pl/index.php?cat=363&news=64


Prezentacja video

http://www.toyotapl.com/jelcz-laskowice ... m.php?nr=1
Szczegóły - [Jelcz Laskowice] Toyota Motor Industries Poland sp. z o.o.
inwestorToyota Motor Industries Poland Sp. z o.o.
Orzech 23.04.2018, godz. 17:26
Nowy artykuł dotyczący [Jelcz Laskowice] Toyota Motor Industries Poland sp. z o.o. Aglomeracja Wrocławska: Toyota zwiększa zatrudnienie. Będzie 500 nowycyh miejsc pracy pod Wrocławiem
odpowiedz
Orzech 29.11.2017, godz. 17:46
[Jelcz Laskowice] Toyota Motor Industries Poland sp. z o.o. 360127
odpowiedz
Orzech 28.05.2015, godz. 18:14
10-lecie jelczańskiej fabryki Toyoty

Toyota podsumowała 10 lat działalności w Jelczu-Laskowicach - od uruchomienia produkcji (SOP) w Toyota Motor Industries Poland (TMIP). W maju odbyło się spotkanie, w którym uczestniczyli przedstawiciele władz samorządowych, wojewódzkich, lokalnych instytucji oraz udziałowców fabryki – spółek Toyota Motor Europe (TME) i Toyota Industries Corporation (TICO).

Więcej: http://www.wroclaw.pl/toyota-motor-indu ... -laskowice
odpowiedz
R77 30.08.2014, godz. 15:27
Milionowy silnik Toyoty z Jelcza-Laskowic

Fabryka Toyota Motor Industries Poland (TMIP) w Jelczu-Laskowicach ma za sobą symboliczne wydarzenie - 21 sierpnia wyprodukowano tam milionowy egzemplarz silnika.

http://motoryzacja.wnp.pl/milionowy-sil ... 1_0_0.html
odpowiedz
Orzech 30.06.2012, godz. 14:59
[...] "W marcu koncerny podpisały pierwszą wiążąca umowę o współpracy badawczej nad bateriami litowo-jonowymi nowej generacji. Dodatkowo Toyota podpisała kontrakt, na podstawie którego od 2014 r. japoński koncern będzie kupować od BMW silniki Diesla o pojemności 1,6 litra i 2 litrów do swoich aut produkowanych w Europie. Nie wiadomo, jak to porozumienie wpłynie na przyszłość fabryki Toyoty w Jelczu-Laskowicach, które obecnie dostarcza silniki Diesla o pojemności 2 litrów do europejskich fabryk japońskiego koncernu. To jednak tylko część produkcji jelczańskiej fabryki, która wytwarza także silniki Diesla o pojemności 1,4 litra oraz 2,2 litra." [...]

http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,120 ... gniwa.html
odpowiedz
Orzech 23.09.2010, godz. 16:54
Japoński koncern motoryzacyjny stawia czoło kryzysowi w branży samochodowej. Fabryka w Jelczu-Laskowicach uruchomiła niedawno produkcję silnika o pojemności 1,4 litra. Silniki trafiać będą do fabryk Toyoty w Wielkiej Brytanii, Francji, Turcji i Afryce Południowej.

- Uruchomienie linii silnika 1,4 nie miało wpływu na zwiększenie zatrudnienia w naszej fabryce. Pozwoliło nam jednak zabezpieczyć około stu miejsc pracy, bowiem od września 2008 r. - kiedy to ze względu na znaczny spadek zamówień spowodowany m.in. kryzysem w branży motoryzacyjnej - produkowaliśmy w systemie jednozmianowym.


pokaz-artykul.png
odpowiedz
Orzech 15.09.2010, godz. 20:52
Toyota Motor Industries Poland w Jelczu - Laskowicach rozpoczęła produkcję nowego silnika diesla o pojemności 1.4l. Silniki będą dostarczane do montowni Toyoty w Wielkiej Brytanii, Francji, Turcji oraz Republice Południowej Afryki.

Silnik 1.4 D-4D będzie montowany w kluczowych dla rynku europejskiego modelach Toyota Auris i,Toyota Yaris oraz w modelu Toyota Corolla. Jest to zgodne z polityką koncernu, która zakłada produkcję samochodów oraz ich podzespołów możliwie blisko rynków zbytu.


Źródło: http://moto.lca.pl/legnica,news,23301,T ... iesla.html
odpowiedz
Orzech 11.09.2010, godz. 11:38
Bez hucznych zapowiedzi Toyota zaczęła produkować w zakładach w Jelczu-Laskowicach ekologiczne, małe silniki Diesla na eksport do fabryk aut japońskiego koncernu w Europie, Turcji i RPA.

Dopiero wczoraj Toyota ujawniła, że 30 sierpnia fabryka koncernu w Jelczu-Laskowicach zaczęła produkować nowe silniki. To diesle o pojemności 1,4 l, które są wyposażone w wiele innowacyjnych patentów (np. wtryskiwacze piezoelektryczne) i dzięki temu zużywają mało paliwa, a jednocześnie wyróżniają się niską emisją spalin.pokaz-artykul.png
odpowiedz
Gregs 06.05.2010, godz. 12:51
Pod koniec kwietnia br. zostały ogłoszone wyniki Ogólnopolskiego Rankingu Odpowiedzialnych Firm 2010.

W rankingu organizowanym przez Dziennik Gazetę Prawną oraz Forum Odpowiedzialnego Biznesu wysoko oceniono jelczańską fabrykę Toyota Motor Industries Poland. Do czwartej edycji Rankingu Odpowiedzialnych Firm zostało zaproszonych 500 największych polskich przedsiębiorstw. Ostatecznie, w klasyfikacji znalazło się 70., które były weryfikowane pod kątem wdrażania i realizacji idei odpowiedzialnego biznesu (ang. CSR - Corporate Social Responsibility).

pokaz-artykul.png
odpowiedz
Tsamb 19.10.2009, godz. 22:18
Dzisiaj o godz. 9:18 został wyprodukowany półmilionowy silnik jelczańskiej fabryki Toyoty.
Pięćsettysięcznym silnikiem diesla była jednostka napędowa o pojemności 2,0 litra produkowana na potrzeby europejskich montowni koncernu Toyota.

Źródło: http://www.polskatimes.pl/gazetawroclaw ... ,id,t.html
odpowiedz
Jesteś deweloperem? Dodaj bezpłatnie inwestycję.
+ Dodaj inwestycję