[Jelenia Góra] Budynki mieszkalne przy ul. Małcużyńskiego

REKLAMA

O inwestycji [Jelenia Góra] Budynki mieszkalne przy ul. Małcużyńskiego

Przedmiotem inwestycji jest budowa dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych (na planie oznaczonych jako budynek A i budynek B), usytuowanych na działce budowlanej nr 16/15 AM 34 obrębu 60 w Jeleniej Górze przy ul. Małcużyńskiego w dzielnicy miasta zwanej Zabobrze.
W budynku A zaprojektowano na każdej kondygnacji nadziemnej po sześć mieszkań dwupokojowych o powierzchni od 45 do 66 m2. Istnieje możliwość łączenia i dzielenia mieszkań w dowolny sposób, np. wydzielenie mieszkania trzypokojowego. O sposobie
wykonania ścianek działowych może decydować przyszły właściciel. Budynek posiada garaż podziemny i miejsca postojowe w podwórzu. Organizacyjnie przeznaczono na każde mieszkanie jedno miejsce postojowe w garażu podziemnym.
W budynku B zaprojektowano na parterze sześć mieszkań dwu i trzypokojowych o powierzchni od 55 do 85 m2. Na pozostałych kondygnacjach będą mieszkania jedno, dwu i trzypokojowe o powierzchni od 29 do 90 m2. Istnieje też możliwość łączenia i dzielenia
mieszkań w dowolny sposób. O sposobie wykonania ścianek działowych może decydować przyszły właściciel. Budynek posiada garaż podziemny i miejsca postojowe w podwórzu. W budynku B zaprojektowano 17 stanowisk postojowych podziemnych.
Każde mieszkanie posiada komórkę lokatorską w piwnicy o powierzchni od 4,0m² do 7,0m².
Budynek będzie wykonany w technologiach odpowiadających najnowszym osiągnięciom techniki budowlanej. W budynku będą wszelkie media, ogrzewanie zapewni sieć ciepłownicza zewnętrzna.
Mieszkania i lokale usługowe będą sprzedawane w stanie do samodzielnego wykończenia, tj. bez podłóg, płytek glazurowanych w kuchni i łazience, białego montażu. Na życzenie klientów możemy wykonać część robót wykończeniowych.

http://izery.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=26&Itemid=
Napisz komentarz
zoviet
Gotowy jest projekt budowy budynków mieszkalnych w Jeleniej Górze przy ul. Małcużyńskiego na Zabobrzu. Trwają uzgodnienia, uzyskiwanie stosownych pozwoleń. Planujemy budowę dwóch budynków mieszkalnych z garażami. W podstronie "GALERIA-INWESTYCJE PROJEKTOWANE-BUDYNKI MIESZKALNE W JELENIEJ GóRZE, UL. MAłCUżYńSKIEGO " umieszczone zostały wizualizacje.
Przyjmujemy wstępne oferty zakupu mieszkań.

http://izery.pl/

2475896798_36608dce10_o.jpg

2475896796_4c7d5d5739_o.jpg

2475896802_fcc7e39385_o.jpg

2475896804_2c553a8d52_o.jpg
REKLAMA